in ,

Nostaljik Atmosfere Sahip Cuphead, Dizi Olarak Netflix’e Geliyor!

Ödüllü Görsel Şaheser, Netflix’le Can Buluyor!

Klasik çizgi filmlerden ilham alınarak yaratılan ve 90’ların nostaljik havasından bol bol tattıran Cuphead, dizi olarak Netflix’e geliyor. Cuphead Show! adı ile izleyenlerin karşısına çıkmaya hazırlanan seride, Dave Wasson (Mickey Mouse Shorts yapımcısı) ve Cosmo Segurson (Rocko’s Modern Life: Static Cling yapımcısı), oyunun yaratıcıları Chad ve Jared Moldenhauer ile birlikte görev alacak.

Orijinal yapım, ilk olarak E3 2015’te sıradışı grafikleri ve oynayışlarıyla dikkatimizi çekmeyi başarmıştı. O günden sonra gündemden düşmeyen Cuphead, platformlara çıktığı ilk günden bu yana başarısını büyük bir hızla sürdürmeye devam etti. Zamanla farklı platformlarda da boy gösteren muazzam oyun, son olarak Netflix’le adını duyurarak bizleri tekrardan heyecanlandırmayı başardı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Tom Clancy's Rainbow Six: Siege İçin İki Yeni Operatör Duyuruldu!

Netflix, Cuphead markasının, Funko, McFarlane Toys, Dark Horse Comics ve Target, Walmart ve diğerleriyle perakende ortaklıklar da dahil olmak üzere lisanslı ürünleri ile olağanüstü derecede iyi bir uyum içerisinde bulunduğunu belirtti.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Rage Parking Simulator 2016

Seriye dair herhangi bir çıkış tarihinin belirtilmediğini de söylemekte fayda var. Ancak Cuphead Show!, çoktan Netflix platformlarında yerini aldı bile.

Oyuna baktığımızda ise, Cuphead için indirilebilir içerik olan son bölüm, Cuphead: Delicious Last Course, kısa süre önce 2020’ye ertelense de oyunun hala aktif bir gelişim içinde olduğu açıkça görülebiliyor.

 

Earth Defense Force 5 Bu Hafta Pc’ye Çıkıyor!

Apex Legends’ın Dereceli Sistemi Hilecilerden Geçilmiyor!