in ,

Nvidia GeForce Now Abonelerinden Haziran 2020’ye Kadar Ödeme Almayacak!

Nvidia tarafından geliştirilen ve sunulan bulut tabanlı oyun servisi hizmeti GeForce Now, abonelerine sunduğu 3 aylık deneme sürümü sonrası ödeme tarihini erteledi. Servis, ödeme tarihini Haziran 2020‘ye kadar erteledi. Detaylar haberimizde.

Video oyunları piyasasında bulut servis sistemi oldukça popüler olmaya başlamışken akla gelen iki isimden biri olan Nvidia GeForce Now, hem ücretsiz hem de ücretli hizmet sunmaktaydı. Ülkemizde de oldukça popüler hale gelen GeForce Now, ortalama internet hızlarıyla bile ortalama deneyimi bizlere sunabiliyordu. Nvidia GeForce Now’ın abonelik sistemi ise ilk 3 ay bedava olarak işliyordu.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Nvidia GeForce Now'a 17 Yeni Oyun Eklendi!

Yapılan yeni duyuruya göre Nvidia GeForce Now, Mayıs ayında yapılması gereken ödemeleri Haziran 2020‘ye kadar erteleme kararını aldı.Oyuncu sayısında büyük bir artışın yaşandığını ve fırsatı sunma kararı aldıklarını da belirtiyorlar. Nvidia GeForce Now’un resmi sitesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Fortnite'a Ray Tracing ve DLSS 2.0 Desteği Geliyor!

Siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Nvidia GeForce Now hesabınız var mı? Abone oldunuz mu veya olmayı düşünüyor musunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar bölümünde belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye’de Espor Bahisleri Yasallaşıyor Mu?

Death Stranding’in PC Çıkış Tarihi Ertelendi!