in , ,

Nvidia GeForce Now Bethesda Oyunlarıyla Yollarını Ayırdı!

Nvidia‘nın geçtiğimiz haftalarda ülkemizde de erişime açılan bulut temelli oyun servisi hizmeti GeForce Now, büyük bir ilgi görmeye devam ederken bazı şirketler ile yolunu ayırıyor. Bir hafta önce Activision ile yollarını ayıran GeForce Now, bu sefer Bethesda oyunlarıyla yollarını ayırma kararı aldı. Bethesda‘nın sadece tek bir oyunu GeForce Now üzerinde yer alacak. Detaylar haberinizde.

Nvidia’nın, Google Stadia projesinden daha önce planladığı ve erken erişim sürümü bulunan GeForce Now daha da şekillenerek kendini ülkemiz dahil birçok ülkede erişime açtı. Temelinde Google Stadia gibi bulut temelli oyun servis hizmeti olarak tanımlayabileceğimiz GeForce Now, Steam, Origin gibi destekli mağazaların kütüphanesine kendi hesabınızdan erişmenizi sağlıyor. Size sunduğu kendi sunucuya bağlanıp kendi hesabınıza girdikten sonra sahip olduğunuz oyunları sadece İnternet kullanarak oynayabiliyorsunuz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Overwatch'ı Ücretsiz Deneme Fırsatı!

Nvidia GeForce Now kan kaybetmeye devam ediyor. Nvidia, daha önce de Capcom, EA, Konami, Remedy, Rockstar Games ve Square Enix desteğini kaybetmişti. Geçtiğimiz hafta Activision’da listeye eklenirken bu hafta da Bethesda listeye katılmış oldu. Bethesda oyunu olarak sadece Wolfenstein: Youngblood kalacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Riot Games, 13 Yıl Sonra Logosunu Değiştirdi!

Nvidia GeForce Now’un ücretsiz ve ücretli sürümleri bulunuyor. Ücretsiz sürümde 1 saatlik oynanış süresi size sunuluyor ve erişiminiz sıraya göre belirleniyor. Ücretli üyelik ise 5.49 Euro fiyat etiketiyle satılıyor ve RTX desteği, öncelikli erişim, ve ilk 3 ay ücretsiz üyelik fırsatı sunmakta. Resmi sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Bakalım GeForce Now’un geleceği nasıl olacak? Siz bu olaylar hakkında ve GeForce Now hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bekliyoruz. Güncel haberler için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

101XP, Oyuncuları “Game of Thrones: Winter is Coming” Dünyasına Davet Ediyor!

Tekken 7 Beş Milyon Satış Rakamını Aştı!