in , ,

Nvidia GeForce Now’dan Oyunlara Özel Görüntü Filtresi!

Nvidia tarafından geliştirilen ve sunulan bulut tabanlı oyun servisi hizmeti GeForce Now, güncelleme almaya ve yeni özellikler edinmeye devam ediyor. En büyük rakibi Google Stadia karşısında büyük bir başarı gösteren ancak zamanında kütüphane bakımından bazı problemler yaşayan Nvidia GeForce Now’a oyunlarda kullanmak üzere özel görüntü filtreleri eklendi. Detaylar haberimizde.

Özellikle düşük sistemi olan kullanıcılar için altın değerinde olan Nvidia GeForce Now, sadece internet bağlantısını kullanarak sizi Nvidia sunucularına ve sanal bir bilgisayara bağlıyor ve oyunları kasmadan yayın sistemi ile oynama fırsatı yakalıyorsunuz. Ayrıca Nvidia GeForce Now için ekstra oyun parası ödemenize gerek kalmıyor. Örneğin Steam’den aldığınız destekli bir oyunu GeForce Now üzerinden rahatlıkla oynayabiliyorsunuz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Nvidia Titan RTX Neredeyse Gelmiş Olabilir Mi?

Sürekli güncelleme alan ve kendini geliştiren Nvidia GeForce Now yeni güncellemesiyle beraber özel görüntü filtresine sahip oluyor. Bu görüntü filtreleri oyunları oynarken uygulanabiliyor. Farklı görüntü ve renk paletlerini, filtrelerini kullanarak oyununuzu görsel olarak çok daha hoş hale getirebiliyorsunuz. Bu özellik aynı zamanda son zamanlarda oldukça popüler olan oyun fotoğrafçılığı içinde büyük bir nimet. Her oyunda fotoğraf modunun bulunmaması nedeniyle sıkıntı yaşayan oyuncular bu özellik sayesinde oyun içi görüntüleri özel filtreler ile elde edebilecekler.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Deponia Ücretsiz Oldu!

Siz eklenen yeni özellik hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz. Ayrıntılı bilgiler için Nvidia GeForce Now’un resmi sitesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

A Plague Tale: Innocence 1 Milyon Satış Sayısına Ulaştı!

ASUS ROG Phone 3'ün çıkış tarihi açıklandı!

ASUS ROG Phone 3’ün çıkış tarihi açıklandı!