in , ,

Nvidia Titan RTX Neredeyse Gelmiş Olabilir Mi?

Nvidia rahat durmuyor. Her ne kadar Titan kartları hakkında uzun süredir kulağımıza bir hadise çalınmasa da Titan RTX yavaş yavaş kendini hissettirmeye başladı. Son günlerde Nvidia sıradaki kartı ile ilgili sosyal medyada biz kullanıcıları olur olmaz dürtmeye başladı. Tam çıkış tarihi belli olmasa da 2019 yılında çıkacağı kesin olan ekran kartı belki de beklediğimizden çok daha önce bizlere sunulacak.

Gördüğünüz bu fotoğraf Google Brain’in kurucusu ve eski lideri Andrew Ng tarafından Twitter üzerinden paylaşıldı. Gördüğünüz üzere bilgisayarının içerisinde Nvidia’nın Titan kartı dizili durumda. Bu kadar da değil. Bununla paralel olarak popüler YouTube kanalı “The Slow Mo Guys”ın yaratıcılarından olan Gavin Free de kendi bilgisayar dizilimini Instagram hesabından paylaştı ve dikkatleri yine içerisindeki Titan RTX çekti.

Nvidia çoktan kart için testlere başlamış ve bunu pilot kullanıcılara dağıtmış gözüküyor. Şimdilik beklenenler kartın RTX 2080 ile kıyaslanabilir vaziyette olması.

Bu konudaki görüşlerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz. Sağlıcakla kalın.

ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

Yazar: Yılmaz Tuna

Merhabalar! Ben Yılmaz. 19 yaşında, MOBA ve MMORPG oyuncusuyum. Fizik ile ilgileniyorum. Bunun yanında münazara yapmak, şarkı söylemek ve bol miktarda yabancı dizi izlemek hoşuma gidiyor.

"Hiç ay ışığına tırmanıp yıldızlara uzandın mı?" -Lulu

Requiem From The Darkness Anime İncelemesi (Kyougoku Natsuhiko: Kousetsu Hyaku Monogatari)

AdvantureQuest 3D Detaylı İnceleme