in , ,

Nvidia Valorant İçin İlk Sürücü Güncellemesini Sundu!

Dünya devi donanım şirketlerinden ekran kartları ile tanınan Nvidia, Riot Games‘in kapalı betasını geçtiğimiz gün sonlandıran ve 2 Haziran 2020’de tam sürüm olarak çıkışını yapacak Valorant için ilk sürücü güncellemesini sundu. Detaylar haberimizde.

Yayınlanan yeni Game Ready Drivers sürümü 2 Haziran 2020’de tam sürüm olarak çıkışını yapacak Valorant için optimizasyon ve geliştirme desteği sunuyor. Nvidia kartlarının Valorant’ı uygun ve güçlü bir şekilde karşılaması için sunulan bu güncelleme, yapılan açıklamaya göre oyunu daha düzgün ve hızlı çalıştırmaya yarayacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  LoL Evreninin Yeni RPG Oyunu Ruined King: A League of Legends Story'nin Çıkış Tarihi Açıklandı!

Sunulan güncelleme sadece Valorant’a özel değil elbette. Son haftalarda adını sıkça duyduğumuz Minecraft Dungeons‘ı, Amazon Games’in Crucible adlı oyununu ve yeni bilim kurgu FPS oyunu Disintegration‘ı da içeriyor. Oyunlar dışında Windows’un 10 Mayıs 2020 güncellemesi ile de DirectX 12 ile ilgili güncellemeleri içeriyor ve destekliyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Capcom, Yeni Oyununun Testine Başlayacak!

Nvidia kartları olan kullanıcılar, Nvidia Geforce Experience programından bu sürücü güncellemesini kolaylıkla yapabilirler. Siz bu güncelleme hakkında ne düşünüyorsunuz? Valorant için sizce oldukça işe yarayacak mı? Değerli görüşlerinizi bizlerle paylaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

LoL 10.11 Yama Notları Özeti | Geniş Çaplı Nişancı Güçlendirmeleri!

Fortnite Bölüm 2: Sezon 3 İkinci Defa Ertelendi!