Yazın sonlarına doğru gelirken ve okulların başlamasına az kalmışken oyuncuları sevindirecek güzel bir haberimiz var değerli Only A Gamer takipçileri. Origin ”Player Appreciation” adı altında 28 Ağustos‘a kadar sürecek büyük bir indirim başlattı.

Bu yaz Steam tarafında yapılan güzel indirimler sayesinde oyun satın almaya doymuştuk. Yazı güzelce geçirmemize olanak sağlayan bu indirimler, biz oyuncuları oldukça memnun etmişti. Yaz mevsimini iyi-kötü geçirdikten sonra yazın sonuna gelirken morallerimiz okulların da açılacak olması sebebiyle iyice düşmüştü. Origin, biz oyuncuları sevindirecek bir hareket yaparak ”Player Appreciation” adı altında %85 indirime kadar varan büyük oyun indirimlerini başlattı. Bu indirimlerin arasında büyük oyunlardan; Battlefield 1, Need for Speed Payback, Fifa 18, Mass Effect Andromeda, Sims 4, Star Wars Battlefront 2 gibi oyunlar ve ayrıca bu oyunların Deluxe Edition‘ları bulunmakta.

İndirimler 28 Ağustos tarihinde sona erecek ve gerçekten kaçırılmaması gereken büyük indirimler mevcut. Buraya tıklayarak indirim sayfasına otomatik olarak giriş yapabilirsiniz. İyi alışverişler 🙂