in ,

Overwatch Yıldönümü Etkinlikleri Başladı!

Bliizzard Entertainment tarafından geliştirilen ve yayımlanan çok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunu Overwatch, 2020 yılında dördüncü yılını kutluyor. Bu kutlamada mevsimlik etkinliklerin kapışmaları geri dönerken Ramazan ayı özel de 3 adet ramazan temalı içerik oyuna eklenecek. Tüm detaylar haberimizde.

19 Mayıs – 9 Haziran 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek Overwatch Yıldönümü 2020 etkinliği başladı. Overwatch, 2020 yılında dördüncü yılını kutluyor ve bunun için özel bir etkinlik düzenliyor. Bu özel etkinlikte mevsimlik etkinliklerin kapışmaları geri dönüyor ve mevsimlik kozmetik içerikler açık bırakılıyor. Bu tarihlerin Ramazan ayına gelmesi sebebiyle de ayrıca oyundan elde edebileceğiniz ikisi oruç ve ziyafeti anlatan spreyler iken diğeri ise Ramazan feneri şeklinde bir oyuncu simgesi olacak. Bunların dışında bir de haftalık görevler ve yeni kozmetik içerikler de eklendi. Onlar da işte şu şekilde:

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Black Ops Serisinin Yaratıcıları Activision'ın Politikalarından Rahatsız!

HAFTALIK GÖREVLER

 • Haftalık Görevler, Overwatch Yıldönümü etkinliği için burada. Dokuz oyun kazanarak sınırlı süreliğine burada olacak ödüller kazanabilirsiniz.
 • Oyuncu simgeleri, spreyler ve epik kostümler kazanabileceğiniz ödüller arasında!
  • 1. Hafta: Karbon Fiber Sigma (Epik)
  • 2. Hafta: Fleur de Lis Widowmaker (Epik)
  • 3. Hafta: Maskeli McCree (Epik)
İlgini Çekebileceğini Düşündük:  FALLOUT 76 TANITILDI - SINGLEPLAYER MODU YOK!

YENİ KOZMETİK İÇERİKLER

 • 5 efsanevi kostüm
 • 3 epik kostüm
 • Oyuncu simgeleri, ifadeler, spreyler

Overwatch Yıldönümü Etkinliği 2020, 19 Mayıs – 9 Haziran 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek. Oyuna PC, PlayStation 4, Xbox One veya Nintendo Switch platformlarından giriş yaparak etkinliğe katılabilirsiniz. İşte merak edenler için etkinliğin fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kulakların Pasını Silecek 10 Aşırı Kalite Oyun Müziği #6

körfez belediyesi espor

Körfez Belediyesi Espor Takımı Kuruyor!