in , ,

Ancestors: The Humankind Odyssey’in İlk 17 Dakikası Paylaşıldı!

Assassin’s Creed‘in yaratıcısı olarak bilinen Patrice Desilets‘in kurucu ortaklığını üstlendiği video oyunu geliştirici şirketi Panache Digital Games tarafından Unreal Engine oyun motoru ile geliştirilen ve Private Divison tarafından yayınlanacak üçüncü şahıs hayatta kalma oyunu Ancestors: The Humankind Odyssey’in ilk 17 dakikası IGN tarafından paylaşıldı. Ayrıca oyunun tanıtımı için oluşturulan video serisinin son videosu da yayınlandı.

Ancestors: The Humankind Odyssey bizleri 10 milyon öncesinde Neojen döneminde Afrika‘ya götürüyor. Zorlu şartlar altında doğada hayatta kalmaya çalışıyoruz ve bunu yaparken kendimizi keşfedip yetenekler kazanmaya ve grubumuzu geliştirmeye büyütmeye çalışıyoruz. Evrimi de anlatmaya çalışan oyun da bir sonraki nesle hangi yeteneklerin geçeceğini biz belirliyoruz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Outlast 3 Geliyor!

Ancestors: The Humankind Odyssey’in resmi YouTube kanalında üç bölümden oluşan ve oyunu bizlere tanıtmaya çalışan bir video serisi mevcut. Bu serinin son videosunda ise evrim kavramı tanıtılıyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Oddworld: New 'n' Tasty! Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

Ancestors: The Humankind Odyssey, 27 Ağustos 2019‘da Epic Games Store‘da 229 TL fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Aralık ayında ise PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkışını yapacak. İşte karşınızda Ancestors: The Humankind Odyssey’in  üç bölümlük serisinin evrim adlı son videosu ve IGN tarafından paylaşılan oyunun ilk 17 dakikasını gösteren video:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkçe Dublaja Sahip En İyi 5 Oyun!

https://oagtr.com/wp-content/uploads/2019/08/meser_piramitleri.jpg

Geçmiş Tarih: Mısır Piramitlerinin Gizemi