in

Anthem’e Yeni Güncelleme!

Geçtiğimiz ay Bioware’in oyuncularla buluşturduğu Anthem çoğu açıdan neredeyse bir şaheser. Oynanış, haritalar ve oyun atmosferinin oldukça interaktif olması oyunu şaheser konumuna getiren etkenlerden sadece birkaçı. Ama hepinizin bildiği gibi oyuncuların en büyük kabuslarından biri uzuuuuun yükleme ekranlarıdır. Anthem’de yerden bulduğumuz, yaratıklardan düşürdüğümüz eşyalarımızı görmek için uzun bir yükleme ekranı bekliyoruz.

Neyse ki Bioware oyuna gelecek olan son güncellemeyle bu yükleme ekranını düzeltmiş.

Yeni güncelleme ile loot sorunları çözülmüş ve oyuna yeni endgame modları eklenmiş durumda. Bioware gibi böylesine büyük bir firma tarafından geliştirilen bir oyunda, oyuncuları oyunda tutmak için yapılabilecek en mantıklı hareket de endgame içeriklerini eklemekti zaten. Henüz yeni bir oyun olan Anthem için bu güncellemeler güzel gelişmeler olarak sayılabilir.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Metro Exodus İçin Yepyeni 4K Fragman!

1.0.4 güncellemesinin en büyük özelliklerinden ikisi de Legendary Missions (Efsanevi Görevler) ve Elysian Caches (Elysian Kutuları). Oyuncular yeni gelen güncelleme ile birlikte Anthem’in ana hikaye görevlerinin zorluk derecesi yüksek versiyonlarını oynayabilecekler. Her gün rastgele bir şekilde farklı bir hikaye görevi seçilecek ve oyuncular bu görevi istedikleri kadar tekrarlayabilecekler.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Batman Arkham Knight Türkçe Yaması Yayınlandı!

Elysian Caches ise Stronghold’ları tamamladıktan sonra yeni kozmetik eşyaları elde etmek için yeni bir yol. Günlük challenge’ları tamamlayarak bu kutuları açabilecek anahtarlar kazanak oyuncular. Bioware’in dediğine göre oyuna 67 farklı kozmetik eşya eklendi.
1.0.4 güncellemesi aynı zaman RTX kullanıcıları için DLSS özelliğini de getirdi. Aynı zamanda loot ihtimali Stronghold görevleri ve daha zorlu görevler için yükseltildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Detroit: Become Human Sistem Gereksinimleri!

PUBG Mobile 1. Yıl Dönümü Partisi 7 Nisan’da İstanbul’da Gerçekleşecek!