in ,

Azeroth’un en kadim ejderhası Heroes of the Storm’a Geliyor

Nexus, Deatwing’in Kudretiyle Başa Çıkabilecek mi?

Dünya Yıkan ejderhanın heybetli kanatlarının gölgesi Nexus üzerine düştü! Heroes of the Storm’da bundan böyle hiçbir şey eskisi gibi olmayacak!

Azeroth’un en kadim ejderhası Heroes of the Storm’a Geliyor

Deathwing, kendisi gibi efsane bir kahramana yaraşacak ve oyunun kurallarını baştan yazacak son derece özgün bir oynanışla geliyor. Aslına bakarsanız Deathwing öylesine güçlü ki her biri diğerinden farklı yeteneklerle gelen iki ayrı forma sahip. Böylece Ölümün Sureti (Aspect of Death) olma deneyimini dilediğinizce yaşayabilir, alevlerin acımasız yıkımını savaş meydanına yağdırabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  LoL Türkiye Büyük Finali Büyük Tepki Topladı!

Güçlendirilmiş zırh parçalarıyla donatılmış ve durdurulması imkânsız bu ölüm makinası, kendi takımı da dahil yaşayan tüm canlılara tepeden bakıyor. Bu kadim ejderhaya Dünyalar Yıkan (Unmaker of Worlds) denmesi boşuna değil elbette.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  SADES, Oyuncu Ekipmanlarıyla Oyun Dünyasını Etkilemeye Devam Ediyor

Olağanüstü kudretini dengelemek adına Deathwing’in tek bir zayıf yönü var. Takım arkadaşları onu hedef alamıyor ya da iyileştiremiyor. Bu nedenle Deathwing’i yönetecek cesaret bende var diyenler bu olağanüstü varlığı idare edebilmek için zekâlarını kullanmalı ve son derece stratejik davranmalı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://oagtr.com/anasayfa/asus-republic-of…ogramini-duyurdu/

ASUS Republic of Gamers, “Game Deals” programını duyurdu

https://oagtr.com/anasayfa/xiaomi-ilk-oyunc…surfacei-duyurdu/

Xiaomi, İlk Oyuncu Monitörünü Mi Surface’ı Duyurdu!