in , ,

Battlefield V’in Battle Royale Modu ”Firestorm” Ne Zamana Gelecek?

En büyük rakibi Call of Duty Black Ops 4’ün Blackout moduyla yakaladığı battle royale başarısının ardından, Battlefield V battle royale modu olan ‘’Firestorm’’ ile geliyor. Firestorm oyunun çıkışından yaklaşık 4 ay sonra Mart 2019’da çıkışını yapacak.

EA’in bu sene en çok beklenen oyunu şüphesiz Battlefield V, yaklaşık bir ay sonra çıkışını yapıyor. Oyun ile alakalı gün geçtikçe yepyeni bilgiler elde ediyoruz ve sizlere elimizden geldiğince sunmaya çalışıyoruz. Bugünkü haberimiz battle royale modu ile alakalı. Battle royale oyun modunun 2018 yılının ilk yarısında büyük bir popülerlik yakalaması üzerine, Call of Duty markası da boş durmayıp Black Ops 4’e ‘’Blackout’’moduyla büyük bir başarıya imza atmıştı. Hikaye modu olmasa da online tarafta getirdiği yeniliklerle, hikaye eksikliğini büyük ölçüde gidermişti. Rakibi Battlefield V ise çok daha iddialı gözüküyor. Önceki oyunu Battlefield 1’de 1. Dünya Savaşı’nda geçen gerçek hikayeleri tek oyunculu modunda konu alan seri, yeni oyunu Battlefield V’te ise bizleri 2. Dünya Savaşı’na götürecek. Yaklaşık bir hafta önce oyuna ait singleplayer modu için bir fragman yayınlamıştı. O haberimizde oyunla ilgili daha fazla detay bulmak mümkün. O haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  PlayStation 5'in Yeni Oyunları 4 Haziranda Duyurulacak!

DICE’ın yaptığı açıklamaya göre ‘’Firestorm’’olarak adlandırılan battle royale modu, oyunun çıkışından yaklaşık 4 ay sonra Mart 2019’da çıkışını yapacak. Bu modda 64 kişilik haritada dörtlü squat takımlar halinde oyun oynanacak. Sürekli daralan ve modun isminin geldiği bir ateş çemberi oyunculara zor anlar ve adrenalin yaşatacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  The Last of Us Part II PlayStation Mağazasından Kaldırıldı!

Siz oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Battlefield V hem hikaye hem de battle royale modu ile en büyük rakibi Call of Duty Black Ops 4’ü satışlarda geçebilecek mi? Görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fortnite’a Cadılar Bayramı Etkinliği Geldi!

200 Bin Lira Ödüllü Fenerbahçe – Galatasaray Zula Derbisi Başlıyor!