in , ,

Call of Duty Modern Warfare’in İnceleme Puanları Yayınlandı!

İnceleme puanları göz kamaştırıyor!

Infinity Ward tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayıncılığı üstlenilen Call of Duty: Modern Warfare, 25 Ekim 2019 yani bugün itibariyle çıkışını yaptı.Çıkışının ardından yayıncılar tarafından videoları paylaşılan oyunun, inceleme puanları da yayınlandı. Detaylar haberimizde.

Büyük merakla beklenen ve bizi özlediğimiz modern savaşlara geri döndürecek Call of Duty Modern Warfare sonunda çıktı. Black Ops 4’ün hikaye modunun bulunmaması üzerine hayal kırıklığına uğrayan oyuncular, bu oyun ile hayallerine tekrar kavuşmuş oldu. Call of Duty Modern Warfare bizlere modern savaşları en gerçekçi şekilde yansıtmaya çalışıyor. Özlediğimiz karakter Captain Price‘da bu oyunda karşımıza tekrar çıkmakta. Avrupa’dan Orta Doğu’ya geniş bir alanda geçen oyunun beklenen inceleme puanları da sonunda yayınlandı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  ATLARINIZI TUTUN YENİ HALF-LIFE OYUNU GELİYOR!

Büyük bir hype yaratan Call of Duty Modern Warfare’in şu an Metacritic‘te skoru 86 ve kullanıcı puanı ise 8.0. Genel olarak bakıldığında oyunun gayet iyi bir çıkış yaptığını söylememiz mümkün. Yazımızı fazla uzatmadan sizleri merakla beklediğimiz inceleme puanları ile baş başa bırakalım. İşte Call of Duty Modern Warfare’in inceleme puanları:

Digital Chumps – 92
Hobby Consolas – 90
Hardcore Gamer – 90
Everyeye.it – 90
PlayStation LifeStyle – 90
Multiplayer.it – 90
TrueGaming – 90
XboxAddict – 89 
Power Unlimited – 88
Game Informer – 88
AusGamers – 85
COGconnected – 82
Gameblog.fr – 80
The Daily Dot – 80
GamesRadar+ – 80
Daily Star – 80
PCGamesN – 80
PC Gamer – 80
Windows Central – 80

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call of Duty Modern Warfare İlk Güncellemesini Aldı!

Nioh 2’den Yeni Oynanış Videosu: Kasha Boss Savaşı!