in

Crysis Remastered Birçok Platformda Yayında!

Crytek’in sevilen oyunu Crysis yeni bir remaster ile karşımızda. İşte Crysis Remastered ile ilgili bilinenler!

2007 yılında çıkan ve oyuncuların büyük ilgisini kazanan Crysis, yeni bir remaster ile karşımızda. Crytek, PC, Xbox One ve PlayStation 4 için Crysis Remastered’ı duyurdu. Yeni remaster Saber Interactive ile birlikte geliştirildi ve optimize edildi. Crysis Remastered, dijital olarak Epic Games Store, PlayStation Store, Microsoft Store ve Nintendo eShop’ta piyasaya sürüldü. Fiyat etiketi 29.99$ / 29.99€ olarak belirlenen oyun, Nintendo Switch’ten sonra, diğer platformlarda da erişilebilir durumda.

Piyasaya sürülmesinden sonraki ilk üç haftada oyunu Epic Games Store’dan satın alan oyuncular oyun içi müzik albümü ve duvar kağıdı gibi hediyelere de erişim sağlayabilecekler. Yine aynı süre içerisinde Crysis Remastered’ı PlayStation Store’dan satın alan oyuncular ise Crysis Remastered PlayStation temasına sahip olacaklar.

Zaten grafikleri, fütüristik öğeleriyle oldukça çağının ötesinde olan Crysis Remastered, günümüz donanımları ve CRYENGINE gelişmelerinden yararlanarak geliştirilmiş bir yeniden düzenleme. Crysis Remastered Proje Lideri Steffen Halbig, oyun hakkında şu açıklamaları yaptı:

 

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Horizon: Zero Dawn Pc'ye Geliyor!

“Hedefimiz farklı PC konfigürasyonları için görsel kaliteyi geliştirmek ve mevcut nesil konsolların teknik özelliklerinden yararlanmak ve bunu yaparken Crysis’in bilindik oynanışını oyunculara sunmaktı. Doğal olarak yeni bir nesil oyuncu kitlersini, Nanosuit’i kuşanarak, günümüz donanım ve CRYENGINE teknolojik gelişmelerinden yararlanarak geliştirilen Crysis’i deneyimlemeye davet ettiğimiz için çok heyecanlıyız.”

 

Yazının başında da belirttiğimiz gibi, Crysis Remastered, 2007 yılında çıkan ve oyunculardan övgüler toplayan Crysis’in aksiyon dolu oynanışına yüksek kalitede kaplamalar ve geliştirilmiş görseller gibi optimize edilmiş yeni grafikler getirecek. Aynı zamanda, son zamanlarda oldukça yaygınlaşmaya başlayan ray tracing teknolojisi de, oyunun PlayStation 4 Pro ve Xbox One X konsollarına geliyor. PC platformu için ise NVIDIA’nın VKRAY Vulkan geliştirmesi ile ray tracing sağlanacak. NVIDIA DLSS teknolojisi de yakında RTX ekran kartları için Crysis Remastered’a eklenecek.

 

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  CS:GO Hile Üreticisi 15 Yıl Hapis Cezası İle Yargılanacak

Oyun Hakkında

Crysis Remastered’da oyuncular, karaktere güç, zırh, hız ve gizlenme özellikleri sağlayan Nanosuit’i giyerek uzaylılarla savaşıyorlar. Bu işgal sırasında açık dünyada karşılarına çıkan engellerle savaşabilecek, farklı araçlar sürebilecek ve kişiselleştirilebilir birçok farklı tür silah ile sürekli değişen savaş alanında uzaylıları yok edecekler.

Oyunun trailerını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz. Crysis Remastered ayrıntılı incelemesi için ise takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Oyun: Football Manager 2020 Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

Final Fantasy 16

Final Fantasy 16 PlayStation 5 İçin Duyuruldu!