in , ,

Death Stranding’i Film İzler Gibi Oynamak: ”Çok Kolay” Modu!

Ünlü video oyun tasarımcısı, yönetmen, yazar ve yapımcısı Hideo Kojima‘nın 2015 yılında Konami ile ilişkisini kestiği kendi video oyun geliştirici şirketi Kojima Productions tarafından geiliştirilen Death Stranding, büyük bir hype ile bekleniyor. E3 ve Gamescom gibi oyun fuarlarında yeni bilgiler edindiğimiz, fragmanlar ve oynanış videolarını gördüğümüz Death Stranding ile alakalı Kojima’dan bir açıklama geldi. Death Stranding’i film izler gibi oynamak isteyenler için ”Çok kolay” modu olacağını resmi Twitter hesabından açıkladı. Detaylar haberimizde.

Kojima’nın Konami’den ayrıldıktan sonra kendi şirketi ile geliştirdiği ilk oyun olma özelliğini taşıyan Death Stranding, ilk duyuruluşu ile birlikte büyük bir hype yaratmayı başarmıştı. Her yeni oyun fuarında kendisinden bir şeyler görmek istediğimiz Death Stranding’i istediğimiz kadar göremedik desek yanlış olmaz. Kojima bizden oyunu iyice gizlemeye ve çıkışında tüm gizemi bozdurmak istiyor gibi duruyor. Büyük oyun fuarlarında oynanış videoları ve fragmanlarını gördüğümüz oyun ile alakalı yeni bir bilgimiz var. Hideo Kojima oyunun zorluk modlarıyla ilgili bir açıklamayı resmi Twitter hesabı üzerinden yaptı. Oyunu film izler gibi oynamak isteyenler için ”Çok kolay” modu olacağını açıkladı. İşte Kojima’nın tam açıklaması:

”Normalde sadece kolay modu olacaktı ama Norman, Mads, Lea gibi gerçek aktörlere sahip olduktan sonra, sinema severler için ”Çok kolay” modunu ekledik. Pac-Man’in ilk bölümünü asla tamamlayamamış Yano-San bile oyunu ”Çok kolay” modunda tamamlayabilir.”

Hideo Kojima’nın açıklaması bu şekildeydi. Death Stranding bir aksilik çıkmassa 8 Kasım 2019‘da Playstation 4 platformuna çıkışını yapacak. Sizleri Death Stranding’in oynanış videosu ve fragmanıyla baş başa bırakıyorum. İyi seyirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege 50 Milyon Oyuncuya Ulaştı!

WRC 8 | Rally Yarış Oyunu Çıktı!