in , ,

Desperados III’ün Yeni Fragmanı Yayınlandı!

İlk olarak 2001 yılında çıkmış Desperados serisini yeni çıkacak oyunu Desperados III, Mimimi Games tarafından geliştirilmeye devam ediyor ve THQ Nordic tarafından yayınlanacak. Oyun bu sene içerisinde çıkacak. Oyunun karakterlerinden birisi olan Isabelle Moreau‘yu tanıtan yeni bir fragman yayınlandı.

18 yıllık bu serinin 4.oyunu, ana serinin ise 3.oyunu olacak bu oyun, gizlilik odaklı bir RTS(Gerçek Zamanlı Strateji) oyunu. Oyunda John Cooper ve çetesinin hikayesine tanıklık edeceğiz. Oyunda kendilerine özel yetenekleri olan 5 farklı karakter yer alacak. Tek kişilik oynanabilen oyunumuzda bu karakterlerden istediğimizi seçip maceraya dahil olabileceğiz. İşte bu karakterleden birisi olan Isabelle Moreau ve onun eşsiz güçleri,  Desperados III için hazırlanan yeni fragmanda bizlere tanıtılıyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: The Division Uplay'de Ücretsiz Oldu!

New Orleans‘ta doğup büyüyen Isabelle Moreau, Voodo büyüleri konusunda uzman birisi. Gizlilik konusunda da epey tecrübeli. Hızlı ve çevik karakterimizle, büyü yeteneklerimizi kullanarak düşmanlarımızın aklını karıştırıp onları yönetebileceğiz. Aynı zamanda iki düşman arasında karanlık bir bağ oluşturup aynı kaderi yaşamalarını sağlayabiliyoruz. Bu tarz güçlü ve eşsiz yeteneklere sahip karakterimiz ile düşmanlarımızın hiçbir şansı yok.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Totally Accurate Battlegrounds Ücretsiz Oldu!

Isabelle Moreau karakterinden önce, John Cooper, Kate O’Hara, Hector ve ödül avcısı Doc McCoy karakterlerini yayınlanan oynanış videolarında görmüştük. 5 karakterin tamamını da tanımış bulunuyoruz. Oyunumuz 2019 yılında Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkışını yapacak. Oyunun steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. İşte karşınızda New Orleans’ta doğup büyümüş Voodo uzmanı Isabelle Morleau’yu tanıtan Desperados III’ün yeni fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

: https://oagtr.com/anasayfa/bluetoothtaki-acik-kapatilamiyor/

Bluetooth’taki Açık Kapatılamıyor!

Türkçe Dublaja Sahip En İyi 5 Oyun!