in , ,

Fortnite’a Cadılar Bayramı Etkinliği Geldi!

Epic Games Cadılar Bayramı kutlamaları kapsamında Fortnite Kâbusları 2018 etkinliklerinin startını verdi!

Karanlık Fortnite’ın üzerine suretini düşürdü ve Cadılar Bayramı Fortnite’a, Fortnite Kâbusları 2018 etkinliğiyle geldi. Hortlaklar ve ürkütücü detaylarla bezeli etkinlikler boyunca gölgeler arasında pusuya yatarak rakiplerinizi dize getirebilir, ya da yepyeni haftalık görevlerde tüyler ürpertici suratsızlara karşı durabilirsiniz.

Yepyeni Bir Battle Royale Deneyimi 

Fortnite Kâbusları etkinliği boyunca oyuncular Küp Canavarlarına karşı gelecek ve Battle Royale deneyimini yepyeni bir boyuta taşıyacaklar. Haritanın çeşitli noktalarında beliren küp parçaları birbirinden ürkütücü yaratıkları Fortnite evrenine taşımaya başladı bile. Bu yaratıklara kafa tutabilmek için geliştiriciler oyuna yepyeni silahlar eklemiş durumda. Toplu Tabanca ve İblis Avcısı Arbaleti gibi yeni silahları kuşanan oyuncular yaratıkları dize getirecek, düşen ganimetleri toplayacak ve aynı zamanda da düşman oyunculardan kendilerini korumaya çalışacaklar.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Epic Games - Marvel İşbirliği Thanos'u Fortnite'a Getirdi!
Etkinliğe Özel Görevler, Kostümler ve Ödüller

Fortnite Kâbusları etkinliğine özel bir dizi yeni görev de kullanıcıları bekliyor. Birkaç günde bir yenilenecek görevler beraberinde yeni ödüller de getiriyor olacak. Bu görevleri takip etmeyi unutmayın zira etkinlik boyunca görev zincirlerini sonuna kadar takip eden ve son görevleri de tamamlayanlar, Kara Tren Planörü kazanacaklar.

Bunların yanı sıra dükkanlara gelen Ecel Ateşi kıyafeti de kaçırılacak gibi değil. Bu benzersiz kıyafet oyuncunun maç sırasındaki performansıyla doğru orantılı olarak tarz değiştiriyor. Oyunculara ve canavarlara verilen hasar oranı ile oyunda kalma süresine bağlı olarak renk değiştiren bu kostüm sayesinde kullanıcılar, en iyinin kim olduğunu dosta düşmana gösterebilecek. Ecel Ateşi kıyafeti beraberinde Zincir Taş sırt süsünü de getiriyor. Bu kostüme özel olarak tasarlanmış Kötülük Kristali Kazması ise oyun içi mağazadan satın alınabilir durumda. Hem kazmanın hem de sırt taşlarının tıpkı kostüm gibi oyun içi performansınızı yansıttığını belirtelim.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  PUBG Bir Kez Daha Yasaklandı!
Dünyayı Kurtar Modu Uğursuzistan ile Şenleniyor

Epic Games, oyunun tek kişilik modu olan Dünyayı Kurtar Modu’nu da ihmal etmiyor elbette. Bu mod da Cadılar Bayramına yaraşır bir şekilde şekil şemal değiştiriyor ve olanca ürkütücülüğü ile Uğursuzistan’a dönüşüyor. Bir çok hikaye göreviyle birlikte gelen bu korkunç haritada oyuncuları yeni ödüller beklemekte. Şekerleri toplayın, Fortnite Kâbusları lamalarını kapın ve sürprizlere hazır olun.

Fortnite Kâbusları ile ilgili detaylı bilgilere burayı tıklayarak Fortnite 6.20 güncellemesi ile ilgili ayrıntılı listeye ise https://www.epicgames.com/fortnite/tr/patch-notes/v6-20 adresinden ulaşabilirsiniz.

Fragman YouTube Linki:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fortnite’ın Tek Oyunculu Modu Ücretsiz Oluyor!

Battlefield V’in Battle Royale Modu ”Firestorm” Ne Zamana Gelecek?