in

Mortal Kombat 11 DLC Karakterleri Sızdırıldı!

Mortal Kombat 11, 23 Nisan’da çıkışını yapmıştı. Oyun çıkışını yapmadan önce bile DLC karakterlerinin hangi karakterler olacağı konusunda spekülasyonlar başlamıştı. Oyun çıktıktan sonra da Nintendo Switch sürümü üzerinde veri madenciliği yöntemi kullanılarak oyunun kaynak dosyalarında muhtemel DLC karakterlerinin hangi karakterler olacağı yönünde bazı dosyalar bulundu ve bu dosyalardan elde edilen bilgi ise şu şekilde:

Sızdırılan Karakterlerin Listesi

Bu listeyi sızdıran veri madencilerinin doğruyu söyleme ihtimali yüksek çünkü farklı kişilerin uyguladığı veri madenciliği sonucu da aynı sonuç ortaya çıktı. Yani çok yüksek bir ihtimal ile bu karakterlerin tamamını DLC olarak alabileceğiz. Yine de bu kanıt, oyunun kaynak dosyalarında yarım bırakılmış veya silinmemiş de olabilir yani %100 bir garanti olmamakla birlikte bu listedeki karakterlerin en azından birçoğunu göreceğiz gibi duruyor. Listedeki karakterler ise:

  1. Shang Tsung
  2. Joker
  3. Nightwolf
  4. Sheeva
  5. Fujin
  6. Terminatör
  7. Ash
  8. Sindel
  9. Spawn

Listede 9 karakter var. Zaten Shang Tsung onaylanmıştı. Ed Boon, yayınlanan Kript trailerından sonra Shang Tsung’ın ilk DLC karakteri olacağını belirtmişti. Ancak diğer 8 karakter ise biraz sürpriz oldu. Listede oyun evreninden karakterler de bulunmakla birlikte Terminatör ve Spawn gibi misafir karakterler de var.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Red Dead Redemption 2 İçin Beklenen Battle Royale Modu: Gun Rush

Spawn karakteri Injustice 2 için adı geçen karakterlerden biriydi fakat Ed Boon tarafından trollendik ve karakteri alamadık. Görünüşe göre bu karakter Mortal Kombat için saklanıyor çünkü çok istenen bir karakter ve yüksek ihtimalle karaktere kavuşacağız bu oyunda. Çizgi romanlarını okuduysanız bu karakterin Mortal Kombat evreni için biçilmiş kaftan olduğunu da fark edeceksiniz.

Fujin ise uzun bir süredir isteniyordu ve görünüşe göre Rüzgar Tanrısı ile nihayet buluşacağız ve NPC olmaktan ziyade oynanabilir karakter olacak.

Sindel ve Nightwolf ise NPC olarak Mortal Kombat X’te NPC olarak yer alıyordu. Bu karakterler de çok talep ediliyordu ve muhtemelen bu karakterleri de göreceğiz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Mortal Kombat 11'de Nightwolf Karakteri Tanıtıldı!

Joker ise biraz şaşırttı çünkü Injustice 2’de zaten olan bir karakterdi. Muhtemelen filmi için bir reklam hamlesi uygulanacak ve bu oyunda da Joker’e yer verilecek. Çok yüksek bir ihtimalle de Kombat Paketi 1’de bu karakterle buluşuyor olacağız.

Terminatör ve Ash ise sürpriz oldu. Terminatör, oyunda cyborgların olmaması eksikliğini giderebilir ve Ash için de bekleyip göreceğiz.

Sheeva hikaye modunda bulunan bir karakter ve oyuna eklenmesi de kolay. Karakterin modeli bile hazır aslında. Bu nedenle Sheeva pek şaşırtmadı ve Shokan eksikliğini de giderecek bir karakter olacak.

Küçük bir not: Oyunun kaynak dosyalarında bazı karakter diyaloglarının textleri de bulundu. Özellikle Ash’in ve Spawn’ın intro konuşmaları görüldü ve bu karakterler büyük ihtimal ile DLC olarak gelecek diyebiliriz.

Siz sızdırılan DLC karakterlerini nasıl değerlendiriyorsunuz? Sizce oyuna DLC olarak gelmesi gereken başka karakterler de varmı? Fikirlerinizi yorumlarda paylaşmayı unutmayın.

İstanbul Wild Cats PUBG takımını duyurdu!

Çizgi Romanlardan Gelen En Güzel 10 Oyun!