in , ,

Mount and Blade II Bannerlord İçin Yeni Görseller Geldi!

Türk video oyun geliştirici şirketi TaleWorlds tarafından geliştirilen, Mount And Blade serisinin ikinci oyunu Mount And Blade II Bannerlord için yeni ekran görüntüleri gelmeye devam ediyor. Oyunu hala görememişken, yeni ekran görüntülerinin gelmesi bizleri birazda olsa mutlu etmeyi başarıyor.

TaleWorlds’un haftalık olarak gerçekleştirdiği röportaj bloglarında, yazılım mühendisi Selim Çam ile röportaj yapıldı. Bu blog ile birlikte de bir kaç tane yeni ekran görüntüsü elde etmeyi başardık. Yeni eklenen ekran görüntüleri, oyunda bulunacak çocuklara yoğunlaşıyor. Selim Çam’ın açıklamalarına göre oyunda, çocuklar ile etkileşimlerimiz sonucunda, bebeklikten çocukluğa, çocukluktan yetişkinliğe bütün maceralarına tanık olabiliyoruz. Serbest bir oynanış stili sunduklarını belirten Selim Çam, oyunda bizleri herhangi bir konuda zorlayacak hususların bulunmadığını, tamamen serbest bir oynanışın bizleri beklediğini belirtiyor. Bir savaşçı olmak zorunda değiliz. İstersek normal bir hayat süren tüccar veya başka bir meslek sahibi olabiliyoruz. Savaşçı olmayı seçersek, fetihler yaparak klanımızı büyütebiliyor ve nesilden nesle ayakta kalmasını sağlayabiliyoruz. Yazının tamamını okumak için buraya tıklamanız yeterli.

Oyunu çok uzun bir süreden beri bekliyoruz. Yeni ekran görüntüleri gelince heyecanımız gittikçe artıyor. Artık gelse de şu oyunu güzelce bir oynasak değil mi? Mount and Blade II Bannerlord için herhangi bir çıkış tarihi henüz verilmedi. Ekran görüntüleri hakkında yorumlarınızı belirtmeyi unutmayın. İşte Mount and Blade II Bannerlord için yeni ekran görüntüleri:

ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

Yazar: Efe Külhan

Adım Efe Külhan. Özel Edirne Beykent Fen Lisesi'nde son sınıf öğrencisiyim. İlk iş kariyerime, 29 Ağustos 2017 tarihinde Only A Gamer'da başladım ve hala devam etmekteyim. Ana görev olarak haber editörlüğü olmak üzere her türlü içeriği üretmeye çalışıyorum.

Metro Exodus İçin Yeni Görseller Paylaşıldı!

Hakan: Muhafız Dizi İncelemesi