in , ,

Mount & Blade II: Bannerlord Erken Erişim Tarihi Açıklandı!

Milyonların beklediği oyun Mount & Blade II: Bannerlord’un tek kişilik hikâye modu, ilk kez basına gösterildi.

https://oagtr.com/anasayfa/mount-blade-ii-b…tarihi-aciklandi/

İlk oyunları TaleWorlds, Mount & Blade ile   Mount & Blade II: Bannerlord ile de benzer bir yol izleyecek.

Bannerlord’un yaşayan devasa dünyasını bir an önce oyuncularla buluşturmayı hedefleyen stüdyo, oyunun geliştirme sürecinde oyunculardan gelecek geri bildirimlere büyük önem veriyor. Bannerlord’un her biri diğerinden farklı onlarca şehrine ve oyuncuların etkileşime girebileceği yüzlerce karaktere hayat vermek üzere aralıksız çalışan stüdyo, süreç içerisinde kullanıcılardan gelecek bildirimler ile sorunlardan arınmış, kapsamlı ve bütünlüklü bir oyun deneyimi sunmayı amaçlıyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Empire of Sin Fragmanında "Şikago Piyanolu" Al Capone! | Gamescom 2019 Basın Özel Günü

Bannerlord Mart’ta Sefere Çıkıyor

Stüdyo, oyuncuların erken erişimin ilk gününden itibaren Mount & Blade adına yaraşır, benzersiz bir oyun deneyimi yaşayacaklarını belirtiyor. Bannerlord’un oyunculara özgürce dolaşma imkânı sunan devasa büyüklükteki yaşayan dünyası ve beceriye dayalı, stratejik savaş sistemi hem tek kişilik hem de çoklu oyunculu modda yüzlerce saat sürecek bir eğlence vadediyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Mount & Blade II: Bannerlord İçin Gamescom 2018 Fragmanı Geldi!

Multi-player Beta Başlıyor!

TaleWorlds ayrıca, şu an için kısıtlı bir gruba açık olan çoklu oyunculu Kapalı Beta programını da oyunculara açacağını duyurdu. Fuar süresince oyunun 9 Hol’deki standını ziyaret eden kullanıcılar Bannerlord’un çoklu oyunculu modu deneme şansı elde edecekler. Üstelik demoyu oynayan herkes oyunun çoklu oyunculu Kapalı Beta’sına girme hakkı kazanacak. TaleWorlds Entertainment, gamescom’a katılma şansı olmayan oyuncuları da unutmamış. İsteyen herkes beta.taleworlds.com adresini ziyaret ederek Kapalı Beta için kayıt olabilecek.

 

 

Truck & Logistics Simulator’dan Multiplayer Oynanış Görüntüleri Paylaşıldı

Ücretsiz Oyun: Puzzle Chambers Ücretsiz Oldu!