in ,

Overwatch’a Role Queue Sistemi Eklendi

Hem yeni karakter Sigma hem de oyuncuların bir süredir beklediği Role Queue sistemi nihayet oyunda.

Overwatch'a Role Queue Adı Verilen Yeni Bir Sistem Geliyor

Overwatch’da Bu Bayram da Boş Geçmiyor

Overwatch bu bayramı da boş geçmiyor ve hem yeni karakter Sigma hem de oyuncuların bir süredir bekledikleri Role Queue sistemi, nihayet oyunda yerlerini alıyorlar. Bu bayram yerçekiminin gücünü kontrol etmeye ve oyundaki rolünüzü maç başlamadan seçmeye hazır olun.

Role Queue Sistemi Nedir?

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Netflix 1 Ay Ücretsiz Deneme Seçeneğini Kaldırdı!

Bu özellik aracılığıyla Rekabetçi (Competitive) ve Hızlı Oyun (Quick Play) modlarındaki eşleştirme (matchmaking) ve maç sırası (queue) sistemlerini güncelliyoruz. Böylece oyuncular maça girmeden önce oyunda hangi rolde (tank, destek ya da hasar) oynamak istediklerini önceden seçebiliyorlar. Bundan sonra matchmaking sistemi 2 tank, 2 destek ve 2 de hasar rolünü seçmiş oyuncuyu eşleştirerek bir takım oluşturmalarını sağlıyor. Maçın sonunda (hem competitive hem de quick play modlarında) oyuncular ana menüye geri dönüyor ve bir sonraki maç için sıraya alınmadan önce oynamak istedikleri rolü yeniden belirliyorlar.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Killing Floor, Humble Bundle'da Ücretsiz Oldu!

Sigma Kimdir?
Sigma, yanlış giden bir yörünge deneyi esnasında yer çekimini kontrol etme yeteneği kazanmış eksantrik bir astrofizikçi ve çok yönlü bir tanktır. Talon tarafından ele geçirilen Sigma, canlı bir silah olarak kullanılmakta ve çatışmalarda gösterdiği performansla göz doldurmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni NFS oyunu Need for Speed Heat Duyuruldu!

https://oagtr.com/anasayfa/youtube-kazanc-d…gramini-baslatti/

Youtube, Kazanç Desteği Kesilen YouTuber’lar için Yeni Programını Başlattı