in , ,

Tekken 7’nin 3.Sezonu Tanıtıldı! Solid Snake’mi Geliyor?

Yeni karakterler geliyor. Solid Snake’te bu karakterler arasında mı?

 

Bandai Namco tarafından geliştirilen ve 2017 yılında piyasaya çıkan Tekken 7, güncelleme almaya ve adına etkinlik düzenlemeye devam ediyor. Yakın zamanda Tekken World Tour 2019 adıyla düzenlenen etkinlikte Tekken 7’nin finalleri düzenlendi. Etkinlikte Tekken 7’nin 3.sezonu tanıtım fragmanı ile birlikte biz oyunculara tanıtıldı. Detaylar haberimizde.

PlayStation‘un ilk oyunu olma özelliği taşıyan Tekken ilk olarak 9 Aralık 1994‘de piyasaya çıktı ve büyük ilgi topladı. Dövüş oyunu denince akla gelen önemli isimlerden birisi olan Tekken, 1994’ten bu yana yeni oyunlarını çıkarmaya ve böylece ayakta kalmayı başarıyor. En son çıkan Tekken 7, 2017 yılında piyasaya sürüldü ve hala güncelleştirmeler almaya, yeni sezonlar çıkarmaya devam ediyor. Oyunun popülerliği oldukça fazla, öyle ki oyunun dünya turnuvası bile düzenlenmekte. Bu yıl düzenlenen Tekken World Tour 2019 etkinliğinde oyunun finalleri düzenlendi ve sahnede Tekken 7’nin yeni çıkacak 3.sezonu tanıtım fragmanı ile tanıtıldı. 3.sezon yeni karakterleri ile bizleri karşılıyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Tekken 7 Beş Milyon Satış Rakamını Aştı!

Tekken 7’nin 3.sezonunda bizlere katılacak karakterlerden ilki, Tekken’in önceki oyunlarından tanıdığımız Zafina. Önceki oyunlardan önemli karakterlerin yeni sezonlara eklenmesi seriyi ayakta tutmada önemli bir etken. Açıklanan karakterlerden bir diğeri ise Tekken serisine yeni eklenecek Leroy Smith adlı karakter. Tanıtım fragmanında karakter hakkında birkaç bilgiye sahip oluyoruz. 50 yıl önce ailesi ile birlikte yaşayan bir gencin çete çatışmaları ile ortadan kaybolan ve 50 yıl sonra tekrar geri dönen ve intikam yeminlerini gerçekleştirmeyi hedefleyen bir karakter kendisi. Bu karakterlerin dışında 2 adet DLC karakteri de gelecek ancak şu anlık onlar tanıtılmadı.

DLC karakterleri demişken sahnede heyecanlı dakikalar da yaşandı. DLC karakterleri hakkında bilgi verilmedi ancak saniyeler süren kısa bir teaser gösterildi ve Metal Gear Solid oyununu içeren bir görüntü verildi. Bu durum Solid Snake‘in DLC karakteri olarak oyuna ekleneceği fikrini akıllara kazıdı ancak bu durum etkinliğin sahibi EVO‘nun resmi twitter hesabından bunun sadece bir şaka olduğu ile alakalı bir açıklama geldi. Açıklamanın türkçesi ise şu şekilde:

”İşleri açıklığa kavuşturalım. Tekken finallerinde gösterdiğimiz Snake videosu küçük bir şaka fikrimizdi. Bir karakter tanıtımı amacı ve Bandai Namco ile bir ilgi yoktur. Kafa karışıklığı için özür dileriz.”

Tekken 7 3.sezonu Eylül 2019‘da başlayacak. Üçüncü karakter ve yeni bir özellik kış ayında, dördüncü karakter ise 2020 İlkbaharında çıkış yapacak. İşte EVO’nun gösterdiği Snake videosu ve Tekken 7’nin 3.sezon tanıtım fragmanı:

Roblox Aylık 100 Milyon Oyunucuya Ulaştı!

httpsoagtr.comanasayfaasus-yeni-rx-570…rtlarini-duyurdu

ASUS, yeni RX 5700 XT ve RX 5700 serisi GPU’lar için tasarladığı ROG Strix, TUF Gaming ve Dual ekran kartlarını duyurdu!