in , ,

The Last of Us Part 2’nin Çıkışı Ertelendi!

Playstation 4 Exclusive oyunların yapımında büyük emeği geçen başarılı video oyun geliştirici şirketi Naughty Dog‘un oldukça sevilen oyunu The Last of Us‘un ikinci oyunu The Last of Us Part 2 adı altında 21 Şubat 2020’de piyasaya çıkışını yapacaktı. Gelen yeni açıklamalara göre The Last of Us Part 2’nin çıkışı ertelendi. Detaylar haberimizde.

İlk oyunu 14 Haziran 2013 tarihinde PlayStation 3 için çıkan The Last of Us, çıktığı dönemde çok büyük bir başarı elde etmişti. Joel ve Ellie’nin aksiyon ve macera dolu hikayelerine tanıklık ettiğimiz oyun, sonrasında PlayStation 4’e Remastered edilmişti. Oyun pek çok kez oynanıp bitirildi ve hayranları ikinci oyunu beklemeye koyuldu. İkinci oyun duyuruldu. Fragmanlar, oynanış videoları gösterildi ve çıkış tarihi herkese 21 Şubat 2020 olarak duyuruldu. Beklenen tarihe yaklaşırken artan heyecanımız, yapılan yeni açıklamalar sonrası düşüşe geçti. Oyunun yaratıcı yönetmeni Neil Druckmann, PlayStation blogunda oyunun ertelendiğine dair bir yazı paylaştı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  PlayStation Plus Aralık 2019 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

NAUGHTY DOG KALİTESİNDE SUNAMAYACAKTIK!

Neil Druckmann, blogda yayınladığı yazının başlarında, bir ay öncesinde büyük bir cümbüş ile yeni hikaye fragmanlarını ve çıkış tarihini yayınladıklarını ve topluluktan aldıkları olumlu tepkinin etkileyici olduğunu açıklıyor. Yazının orta kısımlarında ise oyunun çıkış tarihinin ertelenme sebeplerini görüyoruz. Neil Druckmann, son haftalarda ekibin oyunun çıkışına kadar Naughty Dog kalitesinde bir sunum yapamayacaklarını fark ettiğini belirtiyor. Bu durumda 2 seçeneklerinin olduğunu söyleyen Druckmann, oyunun belli bir kısmından taviz vermek veya biraz daha zaman istemek seçeneklerinden ikincisini seçtiklerini açıklıyor. Yazının tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Hakan: Muhafız 3.Sezon Fragmanı Yayınlandı! Mini Fragman İncelemesi

Neil Druckmann’in yeni verdiği tarih ise 29 Mayıs 2020. Eğer başka herhangi bir ertelenme olmaz ise, The Last of Us Part 2, 29 Mayıs 2020’de Playstation 4 platformuna çıkışını yapacak.

Siz bu ertelenme hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce oyundan taviz vermek yerine biraz daha zaman istemeleri daha mı iyi olmuş? Değerli görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1907 Fenerbahçe’de İşler Karıştı!

Call of Duty Modern Warfare İlk Güncellemesini Aldı!