in , ,

WRC 8 | Rally Yarış Oyunu Çıktı!

Fransa merkezli Kylotonn firması tarafından geliştirilen ve Bigben Interactive tarafından yayımlanan Dünya Rally Şampiyonası WRC’nin 8. resmi oyunu, serinin en kapsamlısı ve gerçekçisi olmak üzere 5 Eylül 2019′da çıktı!

Türkiye takımı olarak da oynanabilir olan oyunda 52 takım, 14 ülke ve 100 özelleştirilmiş yarış pisti bulunuyor. Geliştiriciler WRC 8‘e ciddi bir gerçekçilik işlediklerinin altını çiziyor: ülkeden ülkeye değişen hava durumları, dolayısıyla değişken pist zeminleri ve önceki oyunlarda olmayan yepyeni araç fizikleri sizleri her yarışta tekrar tekrar farklı olarak zorluyor.  Oyun kendisini bu özellikler ışığında bir “Rally Simülatörü” olarak tanımlıyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  200 Bin Lira Ödüllü Fenerbahçe - Galatasaray Zula Derbisi Başlıyor!

OYUNUN PC SÜRÜMÜ STEAM’DE DEĞİL, EPIC GAMES’TE !

Steam mağaza sayfası bulunan ancak çıkış  tarihi olarak 2020 gösterilip alınamayan oyun öyle gözüküyor ki sonradan Epic Games Store‘a geçiş yapan oyunlardan biri. Oyun, Epic Games Store’da 79.00 TL’ye PC için temin edilebiliyor.

Serinin önceki oyunlardan farklı olarak yepyeni bir kariyer modu ve çok oyunculu modu barındıran oyun çeşitli mühendisler eşliğinde geliştirilmiş. WRC 8; Playstation 4, Xbox One ve PC için 5 Eylül 2019’da çıktı. Nintendo Switch sürümü 10 Ekim’de çıkacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Vampire: The Masquerade-Bloodlines 2 Xbox Series X'te!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Death Stranding’i Film İzler Gibi Oynamak: ”Çok Kolay” Modu!

Yıllara Kafa Tutan En İyi 10 Oyun! #2