in , ,

WWE 2K20’ye Yoğun Tepkiler Yağmaya Devam Ediyor!

WWE 2K20 Sınıfta mı kaldı?

Visual Concepts tarafından geliştiirilen Amerikan güreşi video oyunu WWE 2K20, 22 Ekim 2019’da piyasaya çıkmıştı. WWE 2K19’un fena olmayan puanlarının ardından şimdi WWE 2K20’nin puanları 19’a göre oldukça geride kalıyor. Oyuna çıktığı günden itibaren yoğun tepkiler yağıyor ve oyunun puanları feci derecede düşük. Detaylar haberimizde.

22 Ekim 2019’da piyasaya çıkan WWE 2K20, kendisiyle beraber birçok hatasını da bizlere getirdi. Özellikle PlayStation ve Xbox oyuncuları güreşçilerin ışınlandığını, saçma bir şekilde glitchlerin ve bugların sürekli olarak meydana geldiğini, grafik hataları, kayıt problemleri, fizik motorunun çökmesi ve kontrollerin zorlaşması sebebiyle oyun keyfinin düşmesi gibi sorunlar yaşadığını belirttiler. Bu şikayetlerin üstüne Twitter’dan #FixWWE2K20 adlı bir etiket başlattılar. Saatler boyunca Trend Topic kalmayı başaran bu etiket, yapımcıların dikkatini çekti ve WWE 2K20, resmi Twitter hesabından bir açıklama yapıldı. İşte o açıklama ve Türkçe çevirisi:

”WWE 2K20 hakkında paylaşılan geri dönüşleri yakından takip ediyoruz ve bazı oyuncuların endişelerinin farkındayız. Bu endişeleri araştırmak ve onlarla ilgilenmek için çok çalışıyoruz. Önümüzdeki 2 hafta içinde ilk güncellemeyi yayınlamaya hazırız ve devamı da yolda. Daha fazla bilgi için WWEGames’i takipte kalın.”

METACRITIC PUANI ÇOK DÜŞÜK SEVİYEDE!

Oyunun tavsiye edilme oranı da düşmeye devam ediyor. Steam’de de oyun ”Çoğunlukla olumsuz” inceleme durumunda. Metacritic’te ise görüldüğü üzere 41 Metascore a ve 1.5 Kullanıcı skoruna sahip. Oyun yerden yere vurulmaya devam ediyor. Umarız yakın zamanda güncellemeler ile bu sorunlar ortadan kalkar ve oyuncular mağdur olmaya devam etmez.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  NBA 2K20 Steam'de %92 İndirim İle 20 TL'ye Düştü!

Siz WWE 2K20’ye gelen tepkiler hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce oyun güncellemeler ile istendiği hale gelebilecek mi? Değerli görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://oagtr.com/anasayfa/derin-tarih-gomu…3-savas-ucaklari/ ‎

Derin Tarih: Gömülerek Saklanan FW 190 A3 Savaş Uçakları

Zula Süper Lig 4. Sezonda Şampiyonluk Kupası 4. Kez Galatasaray’ın Oldu!