in , ,

Yeni Need for Speed Oyunu İçin Geri Sayım Başlatıldı!

Yeni Need For Speed Oyunu Geliyor!

Ünlü video oyun geliştirici ve yayıncı şirketi Electronic Arts‘ın popüler yarış oyunu serisi Need For Speed‘in 2 gün sonra yeni oyunu tanıtılacak. EA, yeni Need For Speed oyununa ait yeni bir sayfa oluşturarak geri sayım başlattı.

Yarış oyunu denince akla gelen önemli isimlerden olan Need For Speed, 1994’ten günümüze kadar devam eden önemli yarış serilerinden bir tanesi konumunda bulunuyor. 25 yıllık bu efsane serinin en son oyunu Need For Speed: Payback Metacritic üzerinde 61 puana sahip. Oyunun ne çok beğenildiğini ne de hiç sevilmediğini söyleyebiliriz. Oyun ortalama puanlara sahip. 2017 yılında çıkan Need For Speed: Payback Arcade yarış atmosferini sunmayı hedeflemiş ve Arcade yarış severleri mutlu etmişti. Belirli bir hikayenin üzerine oturtulmuş yarışlar ve süre ile yarıştığımız görevler ile birlikte bir oyun yapısı sunan Need For Speed: Payback’ten sonra yeni oyun ile alakalı bir bilgi alamadık. Bilgi vermeme konusunda ısrarcı olan Electronic Arts bu sayacı başlattığına göre 14 Ağustos Çarşamba günü yeni Need For Speed oyunu ile alakalı bilgiler elimize ulaşacaktır.  Oyunun 14 Ağustosta alınan bilgilerin üstüne Gamescom 2019 etkinliğinde detaylıca tanıtılması öngörülüyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Battlefield V'in Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Yeni oyun hakkında henüz hiçbir bilgi bulunmamakta ancak EA’nın en son hamlesi eski sürüş tekniklerine geri dönüştü. 14 Ağustos’ta ilk defa duyurulacak yeni Need For Speed oyunu simülasyon tarzı mı yoksa arcade bir yarış deneyimi sunmayı mı hedefleyecek hep birlikte öğreneceğiz. Gamescom 2019’da da oyunun detaylı tanıtılması oldukça tatmin edici olacaktır. EA’nın kendi sitesinde Need For Speed için başlattığı geri sayımı takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  VFŞL Transferler ve Oyuncu Kontratları Hakkında Tüm Gelişmeler

Siz yeni Need For Speed hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce nasıl bir oyun geliyor? EA, bu sene Need For Speed ile büyük bir başarı yakalayabilecek mi? Değerli görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2019 Yılında Avrupa’da En Çok Satılan Oyunlar Açıklandı!

Microsoft’tan Yeni Patent! Taşınabilir Konsol mu Geliyor?