in , ,

Path of Exile’ın PlayStation 4 Sürümü Ertelendi!

Yeni Zelanda’lı video oyun geliştirici şirket Grinding Gear Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan aksiyon, RPG ve Hack & Slash türü oyun Path of Exile’ın Playstation 4 sürümünün çıkış tarihi ertelendi.

Aksiyon, RPG ve Hack & Slash türü oyun, ilk olarak 23 Ekim 2013’te piyasaya sürüldü. PC sürümü için 86 puan ve 8.1 kullanıcı skoruna sahip oyun büyük bir başarıya imza atmıştı. Oyunun PlayStation 4 sürümü ise o zamanlar daha ortalıkta yoktu. Sonradan PlayStation 4 sürümü için çalışmalara başlayan Grinding Gear Games, oyunun PlayStation 4 sürümünün Aralık 2018’de biz oyuncularla buluşacağını açıklamıştı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Top Gun: Maverick'in Fragmanı Yayınlandı!

Oyunu sevenler PlayStation 4 sürümünü merakla beklerken geliştirici Grinding Gear Games’ten oyunun çıkış tarihi ile alakalı üzücü bir haber geldi. Aslında gelişim aşaması sonlanmış olan oyunun, sertifika sorunları nedeniyle onaylanma aşaması sıkıntıya uğramış. Onaylanma olmayınca da oyunun konsollara çıkma ihtimali ortadan kalkıyor. Bu sorunların çözülmesi ve oyun içi kare hızı performansı gibi diğer sıkıntıların tam olarak giderilebilmesi adına oyunun PlayStation 4 sürümünün çıkış tarihi Aralık 2018’den Şubat 2019’a ertelendi. Açıklamanın tamamını buradan okuyabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Film Tadında Fragman İle Karşınızda: Spider-Man!

Path of Exile ücretsiz oynayabileceğiniz, içinde altı karakter sınıfı barındıran, seçtiğiniz bu sınıflarla aksiyonun dibine dalabileceğiniz, aksiyon, rpg ve hack & slash türünü dibine kadar hissedebileceğiniz bir maceraya götürüyor bizleri. Bakalım sevilen oyun Path of Exile, PlayStation 4’te de yoğun ilgi ile karşılanacak mı? İşte oyunun resmi Playstation 4 fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Skyrim’in Bestecisi Yeni Yüzüklerin Efendisi Dizisine Göz Dikti!

PlayStation Plus Aralık 2018 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!