in ,

PES 2018 İçin Çıkış Tarihi ve Trailer Yayınlandı!

Konami, PES (Pro Evolution Soccer) serisinin yeni oyunu olacak olan PES 2018‘i resmi olarak duyurdu. 13 Eylül 2017 tarihinde çıkacak olan oyun için bir adet de video paylaşıldı.

PES 2018‘in oyunculara vereceği bu seneki yeniliklere baktığımızda ise büyük değişikliklerin olduğunu görüyoruz. Çalım sisteminde bazı değişiklikler yapan Konami, bu sisteme “Stratejik Çalım Sistemi” adını veriyor. Yenilenmiş bir menü tasarımı ile bizlere çıkacak olan Konami, ayrıca oynanış kısmında da bazı değişiklikler getirecek.”Gerçek Dokunuş+” adını verdikleri sistem ile topun yüksekliği ve hızına bağlı olarak futbolcuların topu kafa, göğüs, bacak gibi vücudun izin verilen bölgeleri ile kontrol etmesine olanak sağlayacak ve daha gerçekçi bir oynanış bizlere sunacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  XBox Live Gold Aralık 2019 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Ayrıca Konami “Real Capture system” adını verdiği sistem ile belli başlı stadyumların gerçek görüntülerini kayıt ederek stadyumların gece ve gündüz hallerini oyunda birebir yansıtacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Mortal Kombat Filminin Oyuncuları Netleşiyor!

PES 2018 bu sene PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360 ve PC için çıkış yapacak. Ayrıca PC oyuncuları PS4 ve Xbox One oyuncuları ile aynı kaliteyi alacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dota 2 | 16 Mayıs 2017 Güncelleme Notları

Crytek, Yeni Oyunu Hunt: Showdown İçin Fragman Yayınladı!