in , ,

PES 2019 Duyuruldu!

Son yılların ne yapsa yaranamayan oyunu PES serisi FIFA’nin oldukça arkasında kaldı. PES 2019 ile birlikte buna bir son vermek isteyen Konami, David Beckham ile birlikte kendini gösterdi. David Beckham’ın yanında Barcelona oyuncusu olan Philippe Coutinho’nun yer aldığı video bir çok PES severi büyülemiş gözüküyor.

Konami, bu sene Magic Moment adı verdiği sistemle Beckham, Countinho gibi bir çok yıldız oyuncunun hareketlerini oyuna aktararak daha gerçekçi bir deneyim yakaladıklarını belirtti. Bunun yanın şut mekaniklerini de yenileyen Konami, artık topun pozisyonu, top fiziği, oyuncu poziyonu, oyuncunun şut stili ve oyuncu yeteneği gibi bir çok durumu ele alarak şutların gidişini hesaplayacak. Böylece daha gerçekçi şutlar izleyeceğiz.

Mekaniksel yeniliklerin yanında görsel olarak da geliştirme yapan Konami, Enlighten adında bir yazılımla birlikte artık 4K’da HDR bir PES deneyimini tüm platformlarda oynayabileceğimiz açıkladı. Global Illumination ile 4K’da HDR görüntü kalitesinde gerçeğe en yakın futbol oyunu olduklarını açıkladı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Sociable Soccer, Steam Üzerinde Erken Erişime Açıldı!

MyClub ise bugüne kadar ki en büyük güncellemesini almış durumda PES 2019 ile birlikte. Oyuncu kartlarının tasarım sistemi, oyuncuların kendi takımlarını oluşturmaları baştan aşağı yenilendi.

Konami için UEFA anlaşmasının bittiği haberleri gündemi oldukça meşgul etmişti. Bununla kalmak istemeyen Konami, dünyanın en büyük sezon öncesi futbol turnuvası olan Uluslararası Şampiyonlar Kupası (ICC) ile ortaklığını açıkladı. ICC içerisinde canlı menüler, gerçekçi transferler, yani müzakere sistemi gibi özellikler yer alacak.

PES 2019 bu sene arayüzünü de yenilemiş durumda. PES’in getirdiği son yenilikleri gösteren bir dinamik arayüz tasarlayan ekip bu konuda oldukça iddialı. Bu arayüzde hayranlara özel teklifler, indirimler gibi bölümler de yer alacak.

Konami Digital Entertainment BV’de Marka ve İş Geliştirme Kıdemli Direktörü Jonas Lygaard “Konami fanlarını dinledi ve önerileri oyuna en iyi şekilde ekleyerek ön plana çıkardı. Bizim tek arzumuz hayranların istedikleri şeylerin hep daha fazlasını sunmak ve bunları hiç olmadığı kadar hızlı vermektir. 30 Ağustos’ta daha fazla lisanslı takım, daha fazla lisanslı lig ile birlikte oynanışı sürekli geliştireceğiz. Futbolun gücüne inanıyoruz ve bu yüzden PES 2019, 4K HDR ile birlikte futbolun tüm yönlerini hayata geçiren en güçlü oyunumuz olacak.” dedi.

PES 2019 30 Ağustos tarihinde PS4, XBOX ONE ve PC platformu için çıkış yapacak. Standart ve Special Edition olarak çıkacak kutulu sürümlerde de aynı gün marketlerde yer alacak. Standar Edition’da Countinho yer alacakken Special Edition’da ise David Beckham yer alacak ve Special Edition alanlar myClub için ekstra içeriklere sahip olacak.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

Epic Games – Marvel İşbirliği Thanos’u Fortnite’a Getirdi!

Steam Yaz İndirimleri Tarihi Resmi Olarak Açıklandı!