in , ,

Phil Spencer Xbox Series S Konsolunun Series X’e Göre Daha Fazla Satacağını Düşünüyor!

Phil Spencer Xbox Series S konsolunun daha fazla satacağını düşündüğünü açıkladı. Xbox başkanı Phil Spencer, uzun vadede Xbox Series S’in X’e göre daha fazla satış rakamı elde edeceğini düşünüyor. Detaylar haberimizde.

Phil Spencer Xbox Series S

Phil Spencer Xbox Series S İçin Ümitli!

Microsoft’un oyun sektöründe büyük bir markası olan Xbox’ın yeni nesilde merakla beklenen iki konsolu mevcut. Bunlardan Xbox Series X en güçlü konsol olarak çıkış yaparken; Xbox Series S ise oldukça ucuz fiyatına göre yüksek performans gösterebilecek bir konsol olarak karşımıza çıkacak. Kotaku’ya konuşan Xbox başkanı Phil Spencer, Series S hakkında konuştu.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Injustice 2 Mobile Çıkış Tarihi Duyuruldu!

Spencer, çıkış olarak Series X’in ilk çıkış zamanında önde olacağını belirtiyor ancak uzun vadede Series S’in daha fazla satış rakamı yakalamasını bekliyor. Yeni nesilde fiyatların büyük bir önemi olduğunu belirten Spencer, Series S’in başarılı olacağına inanıyor. Özellikle yeni nesilde taleplere cevap vermek ve üretimi sınırlamadan hızla devam ettirmek büyük önem taşıyacak. Series S’in hem üretim maliyeti daha düşük hem de fiyatı. Bu nedenden dolayı kullanıcılar Series S’i oldukça cazip fiyatıyla uzun dönemde daha çok tercih ederek Spencer’ın beklentisini karşılayacak noktaya getirebilir.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Apple’dan Avrupa Birliği’nin ‘’tek tip şarj konnektörü’’ kararına itiraz!

Xbox’ın yeni nesil konsollarından Xbox Series X 499 Dolar satış fiyatına sahip iken; Xbox Series S’e baktığımızda 299 dolarlık satış fiyatını görüyoruz. Series S, oldukça ucuz fiyatına göre 2K 120 FPS oyun oynatabilecek. Hatta upscale yaparak 4K çözünürlükte medya ve oyun çalıştırabilecek.

Ülkemizde Series X 9299 TL; Series S ise 5399 TL satış fiyatlarından piyasada yerini alacak. Siz konsollar hakkında neler düşünüyorsunuz? Almayı düşünüyor musunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Marvel's Avengers

Marvel’s Avengers Yeni Nesil İçin 2021 Yılına Ertelendi!

Stardew Valley Split Screen

Stardew Valley Split Screen Desteği Alacak!