in ,

Pinti Panda Ve EasterGamers’lı Yarışmanın Hediyeleri SADES’ten!

Bilgisayar oyunları dünyasının ünlü isimlerinden EasterGamers ile Pinti Panda’nın, Mesut Çevik ve Recep Baltaş koçluğunda yarıştığı TeknoMevzu’nun ilk bölümü yayında!

Multiplayer kanalı Genel Yayın Yönetmeni Enis Kirazoğlu tarafından sunulan ve toplamda 3 videodan oluşacak TeknoMevzu serisinin her bölümünde oyun severleri ayrı bir yarışma konsepti bekliyor. NVIDIA GeForce Türkiye kanalında yayınlanan serinin yarışmacıları ise oyun severlerin sıkı takipçisi olduğu iki ünlü gamer. Oyun dünyasında Pinti Panda olarak bilinen Tuna Akşen ve EasterGamers Mete Özbey, 3 videoda da farklı bir konseptle birbirleriyle yarışacak. Yarışmanın şanslı izleyicilerini ise Monster, SADES ve Phoenix’ten özel hediyeler bekliyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Shadow Of Mordor 2 Duyuruldu

“Bilgisayar toplama” konseptiyle yapılan birinci yarışmada, Pinti Panda’ya Donanım Haber’den Mesut Çevik, EasterGamers’a ise Technopat’tan Recep Baltaş koçluk yaptı. Oldukça eğlenceli ve hareketli geçen yarışma, Çevik ve Baltaş’ın yarışmacılara bilgisayar parçalarını nasıl toplamaları gerektiğine dair kısa bir bilgilendirme yapmasıyla start aldı. Uzman isimlerden öğrendikleri bilgileri uygulayarak, sadece 15 dakika içerisinde önlerindeki bilgisayarı tek başlarına toplamaları istenen yarışmacılara 3 defaya mahsus olmak üzere joker hakkı verildi. Oyunun kazananı bilgisayarı doğru şekilde toplayarak rakibinin önüne geçen EasterGamers ve koçu Recep Baltaş’tan oluşan ikinci takım oldu.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Soygun Devam Ediyor! | La Casa de Papel 2. Sezon Resmi Olarak Duyuruldu!

Serinin ilk bölümünün müthiş hediyeleri ise SADES’ten. “İyi bir kulaklığınız olduğunda yapacağınız ilk şey ne olur?” sorusuna yorum olarak en iyi cevabı verenler arasından seçilen 6 kişinin hediyesi, profesyonel oyuncuların gözdesi SADES Spellond Pro ve Locust Plus 7.1 RGB kulaklıklar oldu. SADES, favori kulaklık modellerini diğer bölümlerde de şanslı izleyicilerle buluşturmaya devam edecek. Birbirinden ilginç ve heyecanlı içeriklerle devam edecek olan TeknoMevzu’nun final bölümünün, 27 Aralık’ta NVIDIA GeForce Türkiye Twitch sayfasından canlı olarak yayınlanması planlanıyor.

İlk bölümü izlemek için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mortal Kombat 11 İçin PC Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

League of Legends VFŞL Kadroları Belli Oldu!