in ,

Plague Inc.’nin Geliştiricisi Corona ile Mücadelede 250 Bin Dolar Bağışta Bulundu!

Virüs yapma ve yayma temalı gerçek zamanlı strateji oyunu Plague Inc. oyunun geliştirici şirketi Ndemic Creations, uzun zamandır gündemde olan ve dünyaya korku salan Covid-19 Coronavirüs ile mücadele için 250.000 dolar bağışta bulundu. Detaylar haberimizde.

Covid-19 Coronavirüs hızla yayılmaya devam ediyor ve çoğu sektörde derin yaralar açmakta. Birçok şirket ekonomik sıkıntılar çekmekte ve işlerini yapamamakta. Bu yüzden bu mücadelede bağışlar büyük önem taşıyor. Coronavirüs ile en fazla konuşulan oyunlardan birisi olan Plague Inc. oyunun gelitştirici Ndemic Creations, Covid-19 ile mücadelede 250 bin dolarlık bağışta bulunarak destek sağladı. Yapılan bu bağış, Salgın Hazırlık Yenilikleri Koalisyonu (CEBI) ile Dünya Sağlık Örgütü’nün dayanışma müdahele fonuna aktarılacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Yeni bir CS oyunu mu geliyor?

Bu bağışın yanında geliştirici şirket, Plague Inc. oyununa dünyayı kurtarma modu ekleyecek. Bu mod pandemi sürecinde tüm oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Plague Inc. Geliştiricilerinden Corona Virüsü Hakkında Açıklama Geldi!

Siz yapılan bu bağış hakkında ve Plague Inc. hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerini yorumlar bölümünde belirtmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Riot Games’ten Corona İle Mücadelede 1.5 Milyon Dolar Bağış!

Ücretsiz Oyun: World War Z Ücretsiz Oldu!