in , ,

Playstation 4, Dünya Genelinde 70.6 Milyon Satış Yaptı!

Sony, PlayStation 4’ün 3 Aralık itibariyle 70.6 milyon adet satıldığını açıkladı. Buna ek olarak, PlayStation 4 oyunları PS Store ve perakende olarak toplam 617.8 milyondan fazla satıldı.

PlayStation VR ise bugüne kadar iki milyondan fazla satış yaptı. PS VR için çıkan 150 oyun ise 12.2 milyon adet kopya ile tatmin edici bir satış rakamına ulaştı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  EA Play Ne Zaman Xbox Game Pass'e Dahil Edilecek?

Sony Interactive Entertainment Yönetim Kurulu Başkanı Andrew House, “Pek çok insanın PlayStation 4’ün benzersiz eğlence deneyiminden hoşnut olduğunu görmekten ve PlayStation VR gibi gelişmekte olan bir teknolojinin ilgi görmesinden memnunuz.” dedi ve sözlerine şu şekilde devam etti: “Hayranlarımıza ve partnerlerimize ne kadar teşekkür etsek azdır. Onların bu desteği, 1994 yılında ilk PlayStation’ın piyasaya sürülmesinden bu yana PlayStation’ı dünyadaki en büyük konsol oyun ağlarından biri haline getirmeye yardımcı oldu. Hem bu ivmeyi sürdürmek hem de PS4’ün oyun oynamak için üretilen en iyi konsol olması adına kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Steam, Bitcoin İle Ödeme Yöntemini Kaldırdı!

HOMEFRONT Humble Bundle’da Ücretsiz Oldu!