in , , ,

Playstation 4 İçin Korsan Oyun Artık Mümkün

Birçok oyun şirketi, oyunlarına korsanlara karşı bir koruma olarak görülen DENUVO’yu ekleyip güvenmişken… Maalesef o oyunlar da gün geçtikçe tek tek korsan oyun sitelerinde yerlerini aldılar. Haliyle DENUVO’ya olan güven de boşa çıkmış oldu. Korsancılar sadece oyun değil, oyun dünyasının geniş bir yerini kaplayan oyun konsollarına da yönelmekteler. Playstation 3 çok rahat kırılabilmişken Playstation 4 yaklaşık 2 yıldır korsan sürümü konusunda takıldı tam olarak korsan oyun Playstation 4 için mümkün değildi.  Ancak Knights Of The Fallen adlı korsan grubu Playstation 4‘te bazı oyunları korsan olarak çalıştırmayı başardı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Destiny 2'nin Yeni Gamescom Fragmanı Oyuncuları Ay'a Götürüyor! | Gamescom 2019 Basın Özel Günü

Peki Nasıl Olacak Bu İş?
Korsan oyun kullanmak için Ağustos 2014’te yayınlanan 1.76 sürümünün konsolunuzda kurulu olması gerek ve şunu da belirtelim şuan oynanabilir oyunlar çok fazla değil ve doğal olarak oyunlara çevrimdışı olarak giriş yapabiliyorsunuz yani çevrimiçi özellikler devre dışı. Şuan korsan olarak oynanabilecek oyunlar ise  şunlar.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  NBA 2K20’nin Çıkış Tarihi Ve Fiyatı Belli Oldu!

Grand Theft Auto V (90 GB)
Far Cry 4 (54GB)
Assassin’s Creed IV:Black Flag (84 GB)

Korsan oyunlar oldukları için belirli işlemlerden geçirilmiş olsa gerek ki boyutlar oldukça yüksek. Şuan gördüğünüz gibi eski ve sayılı oyun var oynanabilir. İlerde neler olacak hep birlikte göreceğiz.
Sizce Playstation 4 korsan devri başlıyor mu? Bakalım Sony buna karşı nasıl bir tutum sergileyecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Observer İncelemesi

FIFA 18 Yeni Güncelleme Analizi