in , ,

PlayStation 4 Özel Oyunu Dreams Bugün Çıkıyor!

LittleBigPlanet ve Tearaway oyunlarına imza atan ödüllü Britanyalı oyun geliştiricisi Media Molecule tarafından geliştirilen ve PlayStation 4‘e özel olarak Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan Dreams, bugün yani 14 Şubat 2020 tarihi itibariyle çıkışını yapıyor. Game Creation System türünde olan Dreams hakkında detaylar haberimizde.

Dreams, kendi özgün oyununuzu yaratmanızı sağlayan bir oyun  Açık uçlu, sınırsız olasılıkların bulunduğu bu oyunda, müzik, sanat, bulmacalar, heykeller bir sürü içerik üretebiliyorsunuz ve oyunumuz çok çeşitli. Oyunda bulunan eğitim videoları ile ne gibi şeyler yapabileceğiniz öğrenip kendi hayalinizde yer alan içerikleri üretebilirsiniz. Oyunun ”Dreams” ismi zaten buradan geliyor. Yapımcılar, oyuncuların hayallerinde bulunan her şeyi bu dijital dünyada bize yapma fırsatı sunmak istiyor. Yarat ve paylaş üzerine kurulu bu oyun Tek oyunculu ve Çok oyunculu olarak oynanabiliyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Friday the 13th: The Game İçin Çıkış Tarihi Paylaşıldı!

Dreams, 14 Şubat 2020 itibariyle oyunculara tam sürüm olarak sunulmaya başlıyor. Bu tarihe kadar erken erişim olan oyunun tam sürümünde, hata düzeltmeleri, kullanıcı arayüzü geliştirmeleri eklemeler vb. bir çok güncelleme yapılmış ve oyunculara yaratıcılıklarını sunmak için en iyi fırsat verilmeye çalışılmış. Oyunun PlayStation 4 özel sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Oyunun basın tarafından açıklanan ilk inceleme puanları ve çıkış fragmanı sizlerle:

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Dirt 5 Resmen Duyuruldu!

İNCELEME PUANLARI

SpazioGames 85
IGN Spain 87
Hobby Consolas 88
Gamerheadquarters 90
Everyeye.it 90
IGN 90
Jack of All Controllers 95
Push Square 100
God is a Geek 100
Official PlayStation Magazine 100

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Half-Life: Alyx’in Çıkış Tarihi Valve Tarafından Resmi Olarak Açıklandı!

https://oagtr.com/anasayfa/western-digital-…-5-yila-cikartti/

Western Digital, garanti süresini 5 yıla çıkarttı!