in , , ,

Playstation 4 ve XBOX ONE’ı Bir Konsolda Topladılar!

Kendi atölyesinde çeşitli elektronik cihazlar üzerinde değişiklikler yapan Eddie Zarick, bunları birçok insanın artık günümüzde yaptığı gibi YouTube üzerinde yayınlıyor.

Elektronik ve teknoloji üzerine olan kanala bakıldığında Xbox ve Playstation 4 ile oluşturduğu ilginç içerikleri göze çarpıyor. Hadi iyiyiz, yine bir oyun meraklısını yakaladık…

[interaction id=”5991fdf7484ed7ac411d70ea”]

 

Eddie Zarick, öncesinde Xbox One‘ı ayrı, Playstation 4‘ü ayrı olarak 2 tane”dizüstü konsol” oluşturmuş, ardından da bunların ikisini bir konsol haline getirip bir daha birleşik olarak bir dizüstü konsola çevirmişti. Bu bilgisayar konsol karışımını aşağıda görebilirsiniz.

Gelen çeşitli mesajlar üzerine ”Neden bir ekran ekleyip taşınabilir hale getiriyorum ki, taşımak için çok büyük ve ağır kalıyor” düşüncesine kapılıp, ekranı ortadan kaldırmış, bir XBOX One S‘i ve bir Playstation 4 Slim‘i birleştirip bir konsol haline getirmiş ve adını da XStation koymuş. Bu ikiliyi aynı plastik altında düşünmek hala güç geliyorsa aşağıdan videoya bakabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Shadow Of Mordor 2 Duyuruldu

 

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  NBA 2K20’nin Çıkış Tarihi Ve Fiyatı Belli Oldu!

Ayrıca sitemizdeki bildirim sistemimizi yeniledik. Sitemizde paylaştığımız içeriklerimizden anında haberdar olmak için sol alt köşedeki butona tıklayıp bildirimleri açmanız yeterli. İyi eğlenceler!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

League Of Legends 7.16 Yama Notları ”Cümbür Cemaat Geliyorlar!”

The International 2017 Şampiyonu: Team Liquid!