in , ,

PlayStation 5 Fiyatı ve Çıkış Tarihi Belli Oldu!

 PlayStation 5 fiyatı ve çıkış Tarihi, 16 Eylül 2020 TSİ 23.00’da düzenlenen PlayStation 5 Showcase etkinliğinde belli oldu. Detaylar haberimizde.

PlayStation 5 Fiyatı

 

PlayStation 5 Showcase etkinliğinde yeni nesilde bizleri bekleyen Sony Interactive Entertainment ile birinci parti veya üçüncü parti anlaşmalı şirketlerden yeni oyunlar ve duyurulan oyunlardan yeni görüntüler gördük. Bunun yanında etkinliğin sonunda, merakla beklenilen PlayStation 5’in fiyatı ve çıkış tarihi açıklandı. Microsoft Xbox markasına ait Xbox Series X ve Xbox Series S konsollarının fiyatlarını açıklamıştı. Cihazların Türkiye fiyatları şu an kaldırılmış olsa da belirtilmişti. İlgili haberimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  WWE 2K Battlegrounds Duyuruldu!

PlayStation 5’in Bluray disk dahil tam sürümünün fiyatı 499 Dolar olarak açıklandı. PlayStation 5’in Bluray disk bulunmayan ve tamamen dijital olacak konsol modeli PlayStation 5 Digital Edition‘ın fiyatı ise 399 Dolar olarak açıklandı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  PlayStation 5 The Future of Gaming Etkinliğinde Dikkat Çeken Duyurular!

Çıkış tarihi olarak ise Amerika ve belirli bölgeler için 12 Kasım; ülkelerin geri kalanı için ise 19 Kasım 2020 şeklinde açıklama yapıldı.

Sonunda merak edilen fiyatlar belli oldu. Siz konsolların fiyatları hakkında neler düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz. İşte GameSpot tarafından paylaşılan resmi fiyat ve çıkış tarihi duyuru videosu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rocket league 23 eylül

Rocket League 23 Eylül İtibariyle Ücretsiz Olacak!

God of War: Ragnarok

God of War: Ragnarok Duyuruldu!