in , , ,

PlayStation 5 The Future of Gaming Etkinliğinde Dikkat Çeken Duyurular!

11 Haziran 2020 Türkiye saati ile 23.00’da gerçekleştirilen PlayStation 5 The Future of Gaming etkinliğinde, birçok seriye ait yeni duyuru, yeni IP’ler ve bağımsız geliştiricilerden oyunlar gösterildi. Bunun yanında PlayStation 5 hakkında tasarımsal olarak da yeni bilgiler edindik. Etkinlikte dikkat çeken tüm duyurulara ulaşabilmeniz için bu listemizi hazırladık. Keyifli okumalar.

PLAYSTATION 5 TASARIMI SONUNDA GÖSTERİLDİ!

The Future of Gaming etkinliğinde birçok yeni oyunun yanında PlayStation hayranları ve tüm oyun severler PlayStation 5’in tasarımını görmek istiyordu. Sonunda o istek gerçek oldu ve etkinliğin sonlarına doğru konsolun tasarımı gösterildi. PlayStation 5, oldukça fütüristik ve modern bir yapı ile karşımıza çıkıyor. İlgili haberimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

GTA 5, PLAYSTATION 5’E DE GELİYOR!

Rockstar Games’in efsane oyun serisi GTA’nın en son çıkan ve rekorlar kıran oyunu GTA 5’in 2021 yılında genişletilmiş ve geliştirilmiş olarak PlayStation 5’e geleceği duyuruldu. İlgili haberimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

SPIDER-MAN MILES MORALES PLAYSTATION 5 İÇİN DUYURULDU!

Marvel işbirliği ile Insomniac Games tarafından geliştirilen yeni Spider-Man oyunu Spider-Man: Miles Morales, PlayStation 5 için duyuruldu.İlgili haberimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

GRAN TURISMO 7 YOLDA!

Polyphony Digital tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayıncılığı üstlenilen PlayStation özel popüler yarış oyunu serisi Gran Turismo’nun yeni oyunu olacak Gran Turismo 7, PlayStation 5 için tanıtıldı. İlgili haberimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

YENİ RESIDENT EVIL OYUNU RESIDENT EVIL 8: VILLAGE GELİYOR!

Capcom tarafından geliştirilen ve Resident Evil 7’nin devamı niteliğinde olacak yeni Resident Evil oyunu Resident Evil 8: Village yaklaşık 3 dakikalık bir fragman ile duyuruldu. İlgili haberimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: God's Trigger Epic Store'da Ücretsiz!

HITMAN 3 DUYURULDU!

IO Interactive tarafından geliştirilen aksiyon-gizlilik oyunu Hitman’in yeni çıkacak oyunu Hitman 3 duyuruldu. Hitman 3 ile Ajan 47’nin gizlilik ve heyecan dolu macerasına tekrar dönüyoruz. İlgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

HORIZON: FORBIDDEN WEST PLAYSTATION 5 İÇİN DUYURULDU!

Guerilla Games tarafından geliştirilen ve ilk olarak PlayStation 4 özel olarak çıkan daha sonra ise PC’ye de gelen Horizon Zero Dawn’dan sonra Horizon serisine ait yeni oyun Horizon: Forbidden West PlayStation 5 için duyuruldu. İlgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

SQUARE ENIX’İN YENİ OYUNU PROJECT ATHIA PLAYSTATION 5 İÇİN DUYURULDU!

Popüler video oyun geliştirici ve yayımlayıcı şirketi Square Enix’in Luminous Productions ile birlikte geliştirdiği yeni yapımı Project Athia, PlayStation 5 için duyuruldu. Project Athia’da fantastik güçlere sahip kadın bir karakteri yönetiyoruz. İlgili haberimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

DEMON’S SOULS REMAKE PLAYSTATION 5’E GELİYOR!

Oyuncuları zor oyunları ile zorlayan FromSoftware’in yine aynı şekilde zor olan oyunu Demon’s Souls, Remake versiyonu ile PlayStation 5’e geliyor. Gelişmiş grafiklerle tekrar zorlu mücadeleleri deneyim etmeye hazır olun! İlgili haberimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

DISHONORED GELİŞTİRİCİLERİNDEN YENİ OYUN: DEATHLOOP!

Prey ve Dishonored serisinden tanıdığımız Arkane Studios tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından yayınlanacak Deathloop’un yeni fragmanı gösterildi. Oyunda Colt isimli bir karakteri yönetiyoruz. İlgili haberimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Öldüğüne Sevindiğimiz 10 Oyun Kötüsü!

NBA 2K21 SONBAHAR 2020’DE BİZLERLE!

Visual Concepts tarafından geliştirilen ve 2K Games tarafından yayıncılığı üstlenilecek popüler basketbol oyunu serisi NBA 2K’nın yeni oyunu NBA 2K21 resmi olarak duyuruldu. New Orleans Pelicans takımında yer alan genç ve yetenekli oyuncu Zion Williamson, fragmanın açılışında küçük bir konuşma yaptı. İlgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

BİLİM KURGU TEMALI YENİ OYUN PRAGMATA DUYURULDU!

Capcom tarafından geliştirilecek bilim kurgu temalı Pragmata adlı yeni oyun duyuruldu. Oyunun duyuru fragmanında, insanların olmadığı ve gelecekte geçen fütüristik bir dünyada özel bir teknolojik kıyafet giyen karakterimizi gezerken görüyoruz. İlgili haberimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

GHOSTWIRE: TOKYO’NUN OYNANIŞ FRAGMANI GÖSTERİLDİ!

Tango Gameworks tarafından geliştirilen ve Bethesda tarafından yayınlanacak olan GhostWire: Tokyo’nun oynanış fragmanı gösterildi. GhostWire: Tokyo birinci şahıs bakış açısı ile oynadığımız Tokyo’da geçen bir aksiyon-macera oyunu. İlgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

YENİ BİLİM KURGU AKSİYON OYUNU RETURNAL PS5 İÇİN DUYURULDU!

Bilim kurgu aksiyon türünde bir oyun olarak karşımıza çıkan Returnal PlayStation 5 için duyuruldu. Oyun genel olarak üçüncü şahıs bakış açısı ile oynanan, bilim kurgu, aksiyon ve korku/gerilim öğelerini içinde barındıran ve Roguelike dediğimiz türde özgün bir yapım. İlgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

PlayStation 5 The Future of Gaming etkinliğinde dikkat çeken duyurlar bunlardı. Siz etkinliği izlediniz mi? İzlediyseniz veya bu yazıyı okuduysanız dikkatinizi en çok çeken oyun hangisi oldu? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PlayStation 5 The Future of Gaming Etkinliğinde Konsolun Tasarımı Gösterildi!

Mobile Legends: Bang Bang “NEXT” Projesini Resmi Olarak Duyurdu!