in , , ,

PlayStation 5’in Çıkış Tarihi ve Fiyat Bilgisi Sızdırıldı!

PlayStation 5 ne kadar fiyatla ve ne zaman çıkıyor?

 

Oyun konsolu denince akla gelen neredeyse ilk isim olan PlayStation, Sony‘nin önemli bir markası haline geldi. Şu ana kadar 4 adet ana konsol çıkaran şirket, PlayStation 5‘i çıkarmaya hazırlanıyor. PlayStation 5 merakla beklenirken konsolla alakalı önemli bilgiler sızdırıldı. Bu sızıntıda çıkış tarihi ve fiyat bilgisi verildi. Detaylar haberimizde.

PlayStation 5 gelene kadar hala kullanılmaya devam eden PlayStation 4, 6 yıldan beri çokça kullanıcı tarafından kullanılmaya devam etmekte. Slim ve Pro gibi sürümlerini sonradan çıkararak daha yüksek teknolojileri bizlere sunan PlayStation, şimdi ise PlayStation 5 ile bizlere sunacağı deneyimi daha da iyi hale getirmeye hazırlanıyor. PlayStation 5, önceden resmi olarak duyurulmuştu ancak kesin bir tarih veya fiyat bilgisine sahip değildik. Önemli sızıntılar yapan birisi, PlayStaion 5’in çıkış tarihini ve fiyat bilgisini net bir şekilde açıkladı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  The International 2018 Bu Sene Kanada'da Düzenleniyor!

THE LAST OF US PART 2’NİN TARİHİNİ DOĞRU SIZDIRMIŞTI!

Bahsi geçen kişi, bundan önce The Last of Us Part 2‘nin çıkış tarihi önceden sızdrmıştı ve resmi açıklama ile birlikte bu sızıntının doğru olduğunu görmüştük. Bu yüzden sızdıran kişinin, Sony ile bir bağlantısı olma olasılığı yüksek.

PLAYSTATİON 5 ÇIKIŞ TARİHİ VE FİYATI!

Sızıntıyı yapan kişinin iddialarına göre PlayStation 5, 20 Kasım 2020‘de piyasaya sürülecek ve 499 dolar fiyat etiketiyle sunulacak. Ayrıca PlayStation 5, Playstation 1’den itibaren çıkan tüm PlayStation oyunlarını kendi bünyesinde oynatabilecek.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  İlk Akıllı Telefonu SONY Ericsson Buldu Tartışması!

Bu sızıntı tabii ki de şu an doğrulanmamış bir sızıntı. Bu bilgilerin tamamen yanlış olma olasılığı da mevcut ancak bu sızıntıyı yapan kişinin önceden The Last of Us Part 2’nin çıkış tarihini tutturması akıllarda soru işareti bırakıyor. Sony’den resmi bir açıklama gelmeden bilgiyi doğrulamamız mümkün değil.

Siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

LoL 9.23 Yama Notları Özeti | Sezon Öncesi Dönem Başlıyor!

ETS 2’den İstanbul’a Yolculuk Videosu Geldi!