in , ,

PlayStation 5’in İlk Korku Oyunu Quantum Error Tanıtıldı!

TeamKill Media tarafından geliştirilen ve Sony tarafından yayınlanacak olan yeni nesil konsol PlayStation 5‘in ilk korku oyunu olacak Quantum Error oyunu, geliştirici ekibin resmi YouTube sayfasından bir tanıtım fragmanı ile tanıtıldı. Detaylar haberimizde.

PlayStation 4 ve Xbox One nesli sona ererken yeni nesil konsollar merakla bekleniyor. Çok daha hızlı, çok daha güçlü ve yeni nesil oyunlar ile donatılacak bu konsollar yeni bir nesil başlatacak. PlayStation tarafında çıkacak PlayStation 5’in ilk oyunu Godfall olarak belirlenmişti. Şimdi biraz daha türe iniş yapıyoruz ve ilk korku oyununa geliyoruz. PlayStation 5 için çıkacak ilk korku oyunu Quantum Erorr tantıldı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Nioh 2 Resmi Olarak Duyuruldu!

Birinci şahıs nişancı bakış açısıyla oynanacak oyunumuz, Unreal Engine adlı güçlü bir oyun motoru ile geliştiriliyor. Hikayesi hakkında tam olarak bilgi sahibi değiliz ama gerçek dışı varlıklarla karşılaşacağız gibi duruyor. Oyun aynı zamanda PlayStation 4 için de çıkışını yapacak yani PlayStation 5 Exclusive olmayacak ancak PlayStation Exclusive olacak diyebiliriz. Geliştirici ekibin resmi sitesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. İşte oyunun tanıtım fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://oagtr.com/anasayfa/samsung-cihaz-al…um-hediye-ediyor/

Samsung, Cihaz Alanlara Youtube Premium Hediye Ediyor!

Resident Evil Resistance Betası PC Ve PS4 Platformlarında Ertelendi!