in , ,

PlayStation 5’in Yeni Oyunları 4 Haziranda Duyurulacak!

Sony‘nin yeni nesilde en çok beklenen konsolu PlayStation 5 hakkında yeni bilgiler ve detaylar öğrenmeye devam ediyoruz. Aldığı yeni kararlarla PlayStation 5’e verdiği önem oldukça yüksek olan Sony, 4 Haziran 2020 Türkiye saati ile 23.00‘da The Future of Gaming, canlı etkinliğinde duyurulacak. Detaylar haberimizde.

Aldığı güncel karar ile yeni çıkacak PlayStation 4 oyunlarının da PlayStation 5 ile uyumlu olmasını zorunlu hale getiren Sony, bu hamleleri ile yeni nesil ile eski nesili uyumlu hale getirmeye ve yeni nesile verdiği önemi bizlere açıkça gösteriyor. İlgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz. 4 Haziran 2020 Türkiye saati ile 23.00’da yapılacak The Future of Gaming etkinliği resmi YouTube ve Twitch kanallarında yapılacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  The Last of Us Part 2'nin Yapımcı Şirketi Naughty Dog'a Tehditler Yağıyor!

İçerik olarak yeni çıkacak oyunlar ve detaylar gösterilecek. Yeni nesil oyunların nasıl göründüğünü ve neler olduğunu detaylıca inceleme fırsatımız olacak. Etkinlik 1 saatten biraz daha uzun sürecek ve açıklamalara göre oldukça heyecan verici bir etkinlik olacak. PlayStation CEO‘su Jim Ryan’ın açıklamalarına göre bu etkinlik E3 sunumu tarzında yapılacak. Fiziksel olarak düzenlenemese de sanal ortamdan heyecan verici bir etkinlik olacağı bariz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Naughty Dog'dan İzinsiz Kullanılan Parça İçin Büyük Özür!

Hep birlikte 4 Haziran 2020 Türkiye saati ile 23.00’da PlayStation’ın YouTube ve Twitch sayfalarında canlı yayınlanacak The Future of Gaming etkinliği ile yeni nesil oyunları detaylıca görmüş olacağız.

Siz düzenlenecek bu etkinlik hakkında ne düşünüyorsunuz? Etkinliği izleyecek misiniz? Değerli görüşlerinizi bizimle yorumlar bölümünde paylaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sony Yeni PS4 Oyunlarının PS5 Uyumlu Olmasını Zorunlu Hale Getirdi!

Blair Witch’in Nintendo Switch İçin Çıkış Tarihi Açıklandı!