in , ,

Playstation Plus Kasım 2018 Oyunları Belli Oldu!

Her ay sisteme abone olan oyunculara birkaç adet ücretsiz oyun sunan Playstation Plus için, Kasım 2018’de PS Plus sahiplerine özel ücretsiz olarak belirlenen oyunlar açıklandı.

Playstation’ın sunduğu Playstation Plus sistemi, online mecrada ve ücretsiz oyunlar tarafında oyunculara büyük avantajlar sunmakta. Her ay düzenli olarak belirlenen birkaç oyun, Playstation Plus sistemine abone olan kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor. Bu Kasım ayında, Playstation Plus kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulacak oyunlar belli oldu. Yakuza Kiwami, Bulletstorm: Full Clip Edition, Jackbox Party Pack 2, Arkedo Series, Roundabout ve Burly Men At Sea Kasım ayının Playstation Plus oyunları.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Assassin's Creed: Valhalla'da Ana Karakteri Canlandıran İsimler Belli Oldu!

Yakuza Kiwami, bizlere açık dünya suç hikayelerinin en iyisini yaşatmakta. Arcade ve simulasyon türlerini içinde barındıran ve mükemmel bir şekilde bizlere sunan oyun, 21 Ocak 2016’da çıktı.

Bulletstorm: Full Clip Edition ise, bilim kurgu – birinci şahıs nişancı türünde bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Eski bir ödül avcısı olan ana karakterimiz Grayson Hunt’ın intikam hikayesine tanık oluyoruz. Oyun 22 Şubat 2011’de piyasa çıktı.

Bu iki oyun dışında kalan diğer oyunlar hakkında bilgileri, birazdan tam liste halinde yayınlayacağım listede verdiğim linklerden edinebilirsiniz. Kasım Playstation Plus oyunları fena durmuyor. Siz duyurulan oyunlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce geçen aydan daha mı iyi? Değerli görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın, işte Playstation Plus Kasım 2018 oyunları:

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Playstation Plus Eylül 2018 Ücretsiz Oyunları Duyuruldu!

Yakuza Kiwami (PS4) – Playstation Sayfası
Bulletstorm: Full Clip Edition (PS4) – Playstation Sayfası 
Jackbox Party Pack 2 (PS3) – Playstation Sayfası
Arkedo Series (PS3) – Playstation Sayfası
Burly Men At Sea (PS Vita + PS4) – Playstation Sayfası
Roundabout (PS Vita + PS4) – Playstation Sayfası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Xbox Geriye Dönük Uyumluluk Programına 4 Yeni Oyun Daha!

EA’den Yeni Oyun Motoru: Project Atlas