in , ,

PlayStation Plus Mart 2019 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Her ay ücretsiz oyunlar sunan ve PlayStation konsolu üzerinden oyunlara online bağlantı erişimi sağlayan PlayStation Plus’ın Mart 2019 oyunları belli oldu.

Abonelik sistemine dayanan PlayStation PlusPlayStation konsolu üzerinden oyunlara online olarak bağlantı kurmanızı sağlamakta. Eğer PlayStation Plus aboneliğiniz yoksa oyunlara maalesef online olarak giriş yapamıyorsunuz. Bunun yanında PlayStation Plus, abonelerine her ay ücretsiz oyun hizmeti sunmakta. Bu sayede aboneler, her ay belli bir sayıda ücretsiz oyuna sahip olup avantajlı duruma geçiyorlar.

Sonuna geldiğimiz Ocak ayında PlayStation Plus; abonelerine Hitman: The Complete First Season, For Honor, Rogue Aces, Gunhouse, Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots ve Divekick oyunlarını ücretsiz olarak sunmuştu. İşte 2019’un Mart ayında ücretsiz olarak sunulacak oyunların listesi ve daha fazla bilgi almanız için PlayStation sayfaları:

Oyunların indirmeye açık olduğunu belirtmekte fayda var!

ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

Yazar: Ali Bağdatlı

Selamlar ben Ali. Aktif olarak oagtr.com'un teknoloji haberleri editörüyüm. Bunun dışında bazı oyun haberleri ve listeleri de yazıyorum. Oyunları çok seviyor ve sürekli olarak takip ediyorum. Sormak istediğiniz bir şey varsa ya da sohbet etmek isterseniz bana aşağıdaki adreslerden ulaşabilirsiniz.

Ikao The Lost Souls İncelemesi

Black Desert TR & MENA’nın İlk Resmi Toplantısı “Voice of Adventurers” İstanbul’da Yapılacak!