in , ,

PlayStation Plus Şubat 2019 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Her ay ücretsiz oyunlar sunan ve PlayStation konsolu üzerinden oyunlara online bağlantı erişimi sağlayan PlayStation Plus’ın Şubat 2019 oyunları belli oldu.

Abonelik sistemine dayanan PlayStation PlusPlayStation konsolu üzerinden oyunlara online olarak bağlantı kurmanızı sağlamakta. Eğer PlayStation Plus aboneliğiniz yoksa oyunlara maalesef online olarak giriş yapamıyorsunuz. Bunun yanında PlayStation Plus, abonelerine her ay ücretsiz oyun hizmeti sunmakta. Bu sayede aboneler, her ay belli bir sayıda ücretsiz oyuna sahip olup avantajlı duruma geçiyorlar.

Sonuna geldiğimiz Ocak ayında PlayStation Plus; abonelerine Steep, Portal Knights, Zone of the Enders HD Collection, Amplitude, Fallen Legion: Flames of Rebellion ve Super Mutant Alien Assault oyunlarını ücretsiz olarak sunmuştu. İşte 2019’un Şubat ayında ücretsiz olarak sunulacak oyunların listesi ve daha fazla bilgi almanız için PlayStation sayfaları:

Yeni oyunların 5 Şubat ile 8 Şubat arasında indirmeye açılacak olacaklarını belirtmekte fayda var.

ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

Yazar: Ali Bağdatlı

Selamlar ben Ali. Aktif olarak oagtr.com'un teknoloji haberleri editörüyüm. Bunun dışında bazı oyun haberleri ve listeleri de yazıyorum. Oyunları çok seviyor ve sürekli olarak takip ediyorum. Sormak istediğiniz bir şey varsa ya da sohbet etmek isterseniz bana aşağıdaki adreslerden ulaşabilirsiniz.

Gençlerbirliği Artık Espor’da!

CS:GO 1 Şubat 2019 Güncellemesi