in , ,

Playstore’da Yüzde 90’a Varan İndirimlerin Olduğu Bahar İndirimleri Başladı!

Türk Telekom’un dijital oyun platformu Playstore, bahar kampanyası ile en yeni ve popüler oyunları yüzde 90’a varan indirimlerle oyunseverlerle buluşturuyor. Kampanya kapsamında oyunseverlerin yoğun ilgi gösterdiği PES 2019 ve HITMAN 2, özel fiyatlarla sunuluyor.

Türk Telekom’un binlerce oyun seçeneği sunan dijital oyun platformu Playstore’da Bahar Kampanyası başladı. Playstore; oyun meraklılarının tutkunu olduğu popüler oyunları, bahara özel kampanya kapsamında yüzde 90’a varan indirimlerle sunuyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Milyonlarca Android Uygulaması Silinebilir

Oyunseverler aralarında Far Cry New Dawn, HITMAN 2, Assassin’s Creed Odyssey ve PES 2019’un da yer aldığı yüzün üzerinde oyuna özel fırsatlarla sahip olabilecek. Kampanya kapsamında HITMAN 2 ve PES 2019, 20 TL’ye oyunseverlerle buluşacak. Oyunseverler yoğun ilgi gören indirimli oyunları, Türk Telekom internet faturalarına ek 12 aya varan taksitlendirme avantajıyla satın alabilecek.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Oxenfree İki Haftalığına Ücretsiz Oldu!

31 Mart tarihine kadar geçerli olacak Playstore indirim sayfasına https://www.playstore.com/kampanya/bahar-kampanyasi-mart-2019 adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

30’dan Fazla Oyun Stüdyosu Yaz Dönemi Stajyerleri Arıyor!

Ücretsiz Oyun: The Elder Scrolls 3: Morrowind Ücretsiz Oldu!