in , ,

Playstore’un Yıl Sonuna Özel Dev İndirim Kampanyasını Kaçırmayın!

Türk Telekom’un dijital oyun platformu Playstore, yıl sonu indirim kampanyası ile yüzlerce oyunu oyunseverlere yüzde 90’a varan dev indirimlerle sunuyor. 28 Kasım 2018 tarihine kadar devam edecek olan kampanyada birbirinden popüler oyunlar yer alıyor.

Türk Telekom’un dijital oyun platformu Playstore, yıl sonuna özel geleneksel indirim kampanyasını başlattı. Oyunseverler 28 Kasım 2018 tarihine kadar devam edecek olan kampanya kapsamında yüzlerce oyuna Playstore üzerinden yüzde 90’a varan dev indirimlerle sahip olabilecek.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Sparkle 2 Evo

Aralarında Warner Bros, 2K, Rockstar, Bandai Namco ve Team 17 gibi yapımcıların en yeni ve arşivlik oyunlarının da yer aldığı kampanyada, oyunlar yıl sonuna özel fiyatlarla oyunseverlere sunuluyor.

İndirim kampanyasında oyunseverler indirimli oyunları, Türk Telekom internet faturalarına ek 12 aya varan taksitlendirme avantajıyla satın alma imkanına da sahip oluyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Xbox Series X Oyunlarının Gösterileceği Inside Xbox Etkinliğinin Tarihi Belli Oldu!

Yüzde 90’a varan indirimlerle alabileceği yüzlerce oyun arasında, NBA 2K19, Grand Theft Auto V, WWE 2K19, Middle Earth: Shadow of War, Dark Souls III ve LEGO DC Super-Villains, LEGO The Incredibles gibi yeni LEGO oyunlarının yanı sıra Marvel’s Spider-Man, God of War ve Detroit Become gibi PlayStation 4 oyunları da bulunuyor. Playstore indirim sayfasına buradan ulaşabilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tencent Games’in Yeni Battle Royale Oyunu Ring of Elysium, Avrupa Sunucularını Açtı

Devil May Cry 5’ten Dante İçin Yeni Oynanış Videosu!