in , ,

Pokemon Go PVP Modu Yakında Bizlerle!

Pokemon GO Niantic tarafından geliştirilen ve The Pokemon Company tarafından yayımlanan, iOS ve Android tabanlı artırılmış gerçeklik oyunu Pokemon Go çıktığında çılgınlar gibi herkes tarafından oynanmıştı. Pokemon Go’ya PVP modu çok yakında eklenmiş olacak.

İlk olarak 2015 yılında duyurulan ve 2016 yılında piyasaya çıkışını yapan mobil oyun Pokemon GO, Pokemon evreninin arttırılmış gerçeklik şeklinde dünyamıza taşıyor. Çıktığı an hızlıca indirilmeye ve oynanmaya başlayan popüler oyun, son zamanlarda oyuncu sayısını kaybetmeye başlamıştı. Bu kaybı etkisiz hale getirmek adına oyuna güzel bir güncelleme gelecek. İlk duyurusu geçtiğimiz yaz yapılan Pokemon Go güncellemesinde PVP modu dışında bir adet yeni karakter de gelecek. Oyun içi arkadaşlık ve takas konusunda da güncelleme alacak oyun, tekrar eski kitlesini geri kazanabilir.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Forza Horizon 4, 7 Milyondan Fazla Oyuncu Sayısına Ulaştı!

Geçtiğimiz günlerde Pokemon Go iki adet gönderi ile PVP modunun iyice yaklaştığını doğruladı. İlk gönderide kafasında ünlem işareti yanan bir Pokemon eğitmeni kız gözümüze çarptı. Gönderide sadece iki adet ünlem ve şaşırma emojisi gönderen resmi Pokemon Go hesabı, ilk gönderiden 1 saat sonra kızın elinde bir Pokemon gösterdi ve 3 saniyelik bir video paylaştı. Videoda görüntünün üzerinde “Hazır mısın?” Yazmakta. Gönderide ise ‘’Hazır olun, eğitmen savaşları yakında Pokemon Go’da’’ yazmakta.

Bu gönderiler, güncellemenin yaklaştığını doğrulamış oldu. Bakalım güncelleme, kaybedilen eski kitleyi tekrar oyuna katacak mı? Siz güncelleme hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

YORUMLAR

Bir Cevap Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stratejik Mobil Call of Duty Oyunu: Call of Duty: Global Operations!

Espor Dünyasını Buluşturacak Olan Zirve: ESPORTS.con