in , ,

KIZGINKIZGIN

Prince of Persia Remake Tepkilerine Ubisoft’tan Cevap!

Prince of Persia Remake, serinin The Sands of Time oyunun yeniden ele alınmış versiyonu geçtiğimiz günlerde düzenlenen Ubisoft Forward etkinliğinde duyurulmuştu. Oyunun grafiksel olarak yeni nesli andırmaması üzerine oyunculardan gelen tepkilere Ubisoft tarafından açıklama geldi. Detaylar haberimizde.

prince of persia remake

Ubisoft Forward etkinliğinde 28 Ekim 2003 yılında orijinal oyunu çıkan Prince of Persia: The Sands of Time oyununun Remake versiyonu duyuruldu. Böylece söylentiler doğrulanmış oldu. İlgili haberimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  ASUS ProArt PA90, Good Design 2019’da ödül kazandı

Prince of Persia: The Sands of Time Remak’e gelen grafik tepkilerine Ubisoft’tan cevap geldi. Geliştirici Ubisoft Hindistan ekibi, TheMakoReactor ile röportaj gerçekleştirdi ve cevabı burada verdi. Oyunun bütçe ve geliştirme sürecinde herhangi bir sıkıntı bulunmamakta. Oyun iki buçuk yıldanberi geliştiriliyor ve böyle görünmesinin sebebi seçilen sanat tarzı. Geliştiriciler Nostalji ve modernlik arasında yer alan özgün bir sanat tarzı seçmiş ve ortaya böyle bir görsellik çıkmış. Oyunun geliştirilme sürecinde yaklaşık 170 kişi çalışmış.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  League of Legends Dünya Şampiyonası'nda İlk Yarı Finalistler Belli Oldu!

Açıklamadan anlayacağımız üzere oyun Remake olmasına rağmen neden grafiklerin böyle olduğu sorusunun cevabı seçilen sanat tarzının bu şekilde seçilmesi.

Oyun, 21 Ocak 2021 tarihinde PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Xbox Series X ve S, ve PC için çıkışını yapacak.

YORUMLAR

Bir Cevap Yaz
  1. Grafiklere bakilirsa 170 kisi derken icine cayci, bulasikci, yemekhane gorevlileri, temizlikciler, ofis boy vb. ne varsa eklenmis olmali.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı ve Öfkeli 9’da Uzaya Gidilecek!

VALORANT 2.Kısım Bitiş Tarihi Duyuruldu!