in , ,

Prince of Persia: The Sands of Time Remake Duyuruldu!

Ubisoft‘un yeni yapımlarını duyurmak için düzenlediği Ubisoft Forward etkinliğinde Prince of Persia: The Sands of Time yapımının Remake sürümü duyuruldu. Detaylar haberimizde.

Orijinal oyunu 28 Ekim 2003’te çıkışını yapan Prince of Persia: The Sands of Time’ın Remake versiyonunun geliştirildiğine dair söylentiler ortalıkta dolaşıyordu. Sızdırılan bilgiler ve görüntüler olsa bile resmi bir duyuru söz konusu değildi. Düzenlenen Ubisoft Forward etkinliğinde Prince of Persia: The Sands of Time Remake duyuruldu. Oyunda Antik Pers İmparatorluğu’nun çöllerinde anlatılan bir efsane olan sihirli bir hançerin gücüne kapılarak bir şeytanı serbest bırakan genç bir Prens’in maceralarına tanık oluyoruz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Assassin's Creed'in Yeni Oyunu İçin Bir Görsel Sızdırıldı!

Oyunculardan Oyuna Tepki!

Duyurunun ardından paylaşılan fragmana oyuncular tarafından büyük tepki yağdı. Remake sürümünde yeniden bir tasarlama ve grafik kalitesinde gözle görülür bir artış yaşanması gerekirken oyun, oyuncuların gözüne hala eski ve yeni nesle yakışmayan bir yapım gibi gözüktü. Bunun üzerine oyuncular fragmanı dislike yağmuruna tuttu. 1 saat içerisinde 3.2K dislike sayısına ulaşan fragmanda dislike sayısı, like sayısını geçti.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Kış Mevsimi Şampiyonu BAUSuperMassive Oldu!

Prince of Persia: The Sands of Time Remake Çıkış Tarihi

Prince of Persia: The Sands of Time Remake, 21 Ocak 2021 tarihinde PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Xbox Series X ve S, ve PC için çıkışını yapacak. İşte etkinlikte gösterilen fragman:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Game of Thrones Yıldızı Diana Rigg Aramızdan Ayrıldı!

Hızlı ve Öfkeli 9’da Uzaya Gidilecek!