in , ,

Project CARS 3 Duyuruldu!

Slightly Mad Studios tarafından geliştirilen ve Bandai Namco Entertainment tarafından yayınlanan popüler yarış oyunu serisi Project CARS‘ın yeni oyunu olacak Project CARS 3 resmi olarak tanıtım videosu ile duyuruldu. Detaylar haberimizde.

Ünlü yarış simülasyonu Project CARS, ilk oyununu 2015 yılında çıkardı ve piyasaya bomba gibi oturmayı başardı. Sunduğu yarış dinamikleri ve arabaları ile ilgiyi toplamayı başaran yapım, yaklaşık 5 yıldan beri oynanıyor ve yeni oyunlarını çıkarmaya devam ediyor. En son 2017 yılında Project CARS 2, piyasaya çıkmıştı. Şimdi ise beklenen an geldi ve Project CARS 3, resmi olarak yayınlanan bir tanıtım videosu ile duyuruldu.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Obduction Ücretsiz Oldu!

Project CARS 3’te bizleri yüzlerce markadan üst düzey araç ve pistler bekliyor. Oyuncular yüzlerce aracı açabilip bu araçları istedikleri gibi kişiselleştirip yükseltmeler yapabilecekler. Tek oyunculu kariyer modu ise tamamen baştan yapılmış bir şekilde karşımıza çıkıyor. Kariyer modunda 10 farklı araç sınıfı kullanabileceğiz. Oyunda birçok farklı tür etkinlik de yer alacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Intel Grand Slam Sezon 3 Başlıyor

Project CARS 3’ün çıkış tarihi veya sistem gereksinimleri henüz belli değil. Oyunun bu yaz PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows platformları için çıkış yapacağı bilgisi verildi. Yeni nesil konsollar olan PlayStation 5 ve Xbox Series X için ise henüz bir bilgi mevcut değil. İşte merak edenler için Project CARS 3’ün resmi duyuru fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Valorant’ın Metacritic Kullanıcı Puanı Kritik Düzeyde!

Ücretsiz Oyun: Overcooked Epic Store’da Ücretsiz Oldu!